Інтерфакс-Україна
21:48 26.08.2022

"Укренерго" передасть Міноборони корпоративний досвід у сфері кібербезпеки

1 хв читати
"Укренерго" передасть Міноборони корпоративний досвід у сфері кібербезпеки

НЕК "Укренерго" підписало меморандум про взаємодію та співпрацю у сфері кібербезпеки із Ситуаційним центром Міністерства оборони України, повідомила компанія у своєму телеграм-каналі у п'ятницю.

"Укренерго" від початку війни перебуває на передовій кібероборони української енергосистеми. Тепер ми передаватимемо свій досвід у сфері кібербезпеки військовим", - заявили в НЕК.

Зокрема, в "Укренерго" планують спільно з Міноборони працювати над попередженням та виявленням актуальних кіберзагроз, що застосовуються у кібервійні проти України, а також ефективно протидіяти їм.

"І, звичайно, поділимося досвідом, набутим за останні п'ять років, поки ретельно вибудовували свою систему кіберзахисту за визнаними міжнародними стандартами", - зазначили у компанії.

"Укренерго" має власний центр операційної безпеки (SOC), який системно співпрацює та обмінюється інформацією з українськими службами та іноземними галузевими організаціями, уточнили в НЕК.

"Надійність системи кіберзахисту компанії відіграла істотну роль у ході синхронізації енергосистеми України з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E, яка відбулася у березні цього року", - наголосили в "Укренерго".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд дозволив місцевій владі підтримувати мобільний зв’язок під час блекаутів – 1-й віцепрем’єр

Національна асоціація лобістів України підтримує ініціативу Європарламенту щодо мінімального віку доступу до соцмереж

Apple у 2025 році випередить Samsung за поставками смартфонів вперше за 14 років

lifecell звітує про мінімум 95% працездатність мережі під час відключень

"Сестринська" "Київстару" компанія QazCode разом з MeetKai розроблятиме локалізовані мовні моделі на основі ШІ

Трійка мобільних операторів з великим відривом лідирувала за доходами у I пів.-2025 – регулятор

NovaPay планує повністю відмовитися від спілкування у месенджерах та перейти на підтримку в застосунку

Зеленський підписав закон про підвищення стандартів мобільного інтернету та зв’язку

Тестування супутникового зв'язку Starlink Direct to Cell відкрито усім абонентам "Київстар" в Україні

Кабмін з січня 2026р. передав МПІУ, Укрінформ і Центр страткомунікацій від Мінкультури до Держкомтелерадіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА