Інтерфакс-Україна
16:03 07.09.2022

Samsung прогнозує збереження спаду продажу мікросхем у 2023р.

1 хв читати
Samsung прогнозує збереження спаду продажу мікросхем у 2023р.

Південнокорейська Samsung Electronics прогнозує, що різкий спад продажу мікросхем спостерігатиметься і наступного року.

"Друга половина поточного року видається песимістичною, зараз наступний рік теж не здається часом для значних поліпшень", - сказав глава підрозділу Samsung з виробництва напівпровідників і головний виконавчий співдиректор компанії Кюн Кі Хен під час брифінгу.

Samsung, найбільший у світі виробник напівпровідників за обсягом виторгу, вживатиме оперативних заходів у відповідь на мінливі ринкові умови, зазначив він.

На початку поточного року топменеджери компанії вважали, що друге півріччя 2022 року буде кращим, ніж перше. Тим часом до кінця весни стало очевидним, що рівні попиту "суттєво змінилися", додав Хен.

Тим часом Samsung продовжив збільшувати інвестиції та вкладатися в дослідження та розробки, зазначив він, додавши, що "погані часи можуть стати добрими можливостями".

Samsung управляє трьома підприємствами з виробництва мікросхем у Південній Кореї, а також двома – в американському Остіні, штат Техас. Також компанія минулого року оприлюднила плани щодо будівництва ще одного підприємства в Техасі за $17 млрд.

Світові продажі чипів, як очікується, збільшаться на 13,9%, до $633 млрд цього року, згідно з оновленим прогнозом World Semiconductor Trade Statistics. Раніше прогнозувалося зростання показника на 16,3%.

Продаж мікросхем у 2023 році, як очікується, зросте лише на 4,6%.

ОСТАННЄ

"Фокстрот" запустив продажі на маркетплейсі "Алло"

Ощадбанк та IT-Enterprise розпочали проєкт впровадження єдиної цифрової системи рекрутингу й HR-аналітики

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки посилок на південь Одещини

"Нова пошта" повідомила про можливі затримки в доставці посилок у західній частині Одещини

"Нова пошта" попри обстріли в Одесі забезпечує роботу 147 відділень, "Укрпошта" — 72

Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування

У мережі Starlink Direct to Cell менш ніж за місяць зареєструвалося понад 2 млн абонентів – CEO "Київстар"

Кількість резидентів Дія.City зросла на 43% з серпня, проте кількість платників ПнВк зменшується протягом року

На платформі "Кар’єра ветерана" розміщено уже понад 42 тис. вакансій

lifecell відзвітував про 69,6% працездатності мережі в Одесі та 83,8% – в області після обстрілів 13 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА