Інтерфакс-Україна
21:07 17.02.2023

Держспецзв'язку представлятиме Україну в Об'єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО

2 хв читати
Держспецзв'язку представлятиме Україну в Об'єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО

Представника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації буде направлено до Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони HATO, повідомляє пресслужба Держспецзв'язку в п'ятницю.

Зазначено, що відповідне рішення Кабінету Міністрів, ухвалене під час сьогоднішнього засідання уряду, стало результатом спільної роботи служби та Національного координаційного центру кібербезпеки.

"Заявку на приєднання України до CCDCOE подав Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України за участі Держспецзв'язку в серпні 2021 року. У березні минулого року її підтримали всі члени Керівного комітету одностайно. У січні секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов підписав Технічну угоду про приєднання України до Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE)", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що підписання Україною Технічної угоди про вступ, а в подальшому – й іншими країнами-членами центру – формалізує участь країни у CCDCOE.

"Наявність представника Держспецзв'язку в CCDCOE дасть можливість посилити обмін досвідом у сфері кіберзахисту та кібероборони між Україною та країнами-членами CCDCOE, що сприятиме збільшенню ефективності протидії агресії у кіберпросторі", - переконані в Держспецзв'язку.

Там додають, що українські фахівці отримають доступ до "величезної бази знань, зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях та проводити разом із партнерами дослідження у сфері кібербезпеки, зокрема у сфері захисту критичної інфраструктури".

"Об'єднаний центр передових технологій із кібероборони НАТО – один із Центрів НАТО, що забезпечує боротьбу з кібератаками та кіберзахист інформаційних систем, а також навчання та підготовку фахівців з кіберзахисту НАТО. До центру входять 38 країн (29 країн - членів НАТО і дев'ять країн-партнерів, однією з яких є Україна)", - підсумували в службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінветеранів запустило єдину цифрову платформу для ветеранів "Ветеран Pro"

Військові ЗСУ зможуть обмінювати е-Бали на роботизовані комплекси на Brave1 Market – перший віце-прем’єр

"Укрпошта" 30 жовтня випустить нову художню поштову марку "Мова"

Штучний інтелект має величезний потенціал саме в промисловості, але й несе певні соціальні ризики - Metinvest Digital

Єврокомісія звинуватила Meta і TikTok у порушенні закону про цифрові послуги

"Vodafone Україна" вшосте підвищив ціну чергового викупу євробондів – до 98% номіналу

Google розробила квантовий алгоритм, що працює в 13 тис. разів швидше за алгоритм суперкомп'ютерів

Оборонні закупівлі в Нацгвардії отримують додатковий формат - через цифрову систему "DOT-Chain"

Офіс групи IT-компаній FRACTAL пошкоджено внаслідок удару по садочку у Харкові

Зв’язок на Чернігівщині працює на 90% попри відключення світла – перший віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА