Інтерфакс-Україна
12:56 12.12.2023

"Київстар" працює із правоохоронцями, щоб уникнути повторення збою

1 хв читати
"Київстар" працює із правоохоронцями, щоб уникнути повторення збою

"Київстар", найбільший оператор зв'язку України, наразі точно не називає можливий час усунення збою в мережі, який стався вранці у вівторок, але повідомляє про роботу з правоохоронцями у зв'язку з ситуацією.

"Хочемо наголосити, що компанія співпрацює з правоохоронними органами України, щоб унеможливити повторення ситуації в майбутньому", - повідомила компанія на фейсбук-сторінці.

Зазначено, що "Київстар" "робить усе можливе для якнайшвидшого відновлення", однак без зазначення термінів.

Запропонований компанією клієнтам варіант переходу на національний роумінг наразі також не працює через збій.

Раніше віцепрем'єр із відновлення - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков припустив, що для усунення збою буде потрібно чотири-п'ять годин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Apple у 2025 році випередить Samsung за поставками смартфонів вперше за 14 років

lifecell звітує про мінімум 95% працездатність мережі під час відключень

Трійка мобільних операторів з великим відривом лідирувала за доходами у I пів.-2025 – регулятор

NovaPay планує повністю відмовитися від спілкування у месенджерах та перейти на підтримку в застосунку

Зеленський підписав закон про підвищення стандартів мобільного інтернету та зв’язку

Кабмін з січня 2026р. передав МПІУ, Укрінформ і Центр страткомунікацій від Мінкультури до Держкомтелерадіо

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявки на $127,14 млн

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

"Епіцентр" планує у 2026 р. задовольняти до 70% запитів клієнтів за допомогою ШІ

Національна платформа CISO Campus планує підготувати в перший рік роботи до 900 фахівців з кіберзахисту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА