09:40 25.01.2024

Запуск американського вантажного корабля Cygnus до МКС заплановано на 29 січня

1 хв читати

Запуск американського вантажного космічного корабля Cygnus компанії Northrop Grumman до Міжнародної космічної станції (МКС) заплановано на 29 січня, повідомляє Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).

"NASA, Northrop Grumman, і SpaceX планують наступний запуск для відправки на МКС матеріалів для проведення наукових досліджень, продовольства та обладнання в понеділок, 29 січня, о 12:29 за часом Східного узбережжя США (о 20:29 за Києвом)", - ідеться в повідомленні управління.

Cygnus доставить на станцію близько 3,7 тонн корисного навантаження і пробуде у складі її орбітального угруповання до травня.

Запуск вантажного корабля планують здійснити за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX з космодрому на мисі Канаверал у Флориді.

Стикування Cygnus із МКС заплановано на 31 січня. Його буде здійснено шляхом захоплення "вантажівки", що зблизилася зі станцією, дистанційною рукою-маніпулятором МКС Canadarm-2 з подальшим приєднанням її до американського модуля Unity.

Цей політ до МКС стане вже 20-м для космічної "вантажівки" корпорації Northrop Grumman. Був також один невдалий запуск у 2014 році, коли корабель не долетів до станції внаслідок аварії ракети-носія Antares. Перший успішний запуск Cygnus відбувся 18 вересня 2013 року.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА