Інтерфакс-Україна
18:51 26.02.2024

Мінцифри анонсувало додавання в "Дію" дипломів про освіту

1 хв читати
Мінцифри анонсувало додавання в "Дію" дипломів про освіту

Міністерство цифрової трансформації розпочало бета-тестування послуги відображення освітніх документів у застосунку "Дія", повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Більше не треба буде шукати вдома диплом і просити батьків його відправити поштою", - написав Федоров у телеграм-каналі в понеділок.

Уточнюється, що до бета-тестування послуги могли підключитися громадяни України, яким виповнилося 14 років, за наявності ідентифікаційного коду.

Згідно з інформацією в чат-боті "Запис на бета-тестування Дії", форма реєстрації на тестування послуги видачі освітніх документів закрита через максимальну кількість учасників.

Федоров зазначив, що послуга "підтягує" різні документи про освіту: "починаючи від свідоцтва про повну загальну середню освіту і закінчуючи дипломом доктора філософії".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінцифри хоче підтримати індустрії на стартовому етапі через Дія.City

Драйвером продажів є товари для автономного живлення, попит у січні зріс у кілька разів - "Фокстрот"

"Київстар" скоротив безоплатний час утримання "сплячого" номеру для абонентів передплати з 12 до 9 міс.

"Нова пошта" планує у 2026р відкрити близько 10 тис. нових точок сервісу та сортувальні термінали у трьох містах - СЕО

"Київстар" відновив роботу клієнтських сервісів після незначного технічного збою

Топменеджер "Київстару" неофіційно заперечив угоду з Comfy - ЗМІ

Оператори мобільного зв’язку закупили більше 15 тис. генераторів для резервного живлення - Свириденко

Кабмін передбачив функціонування інформсистеми грантової підтримки Фонду президента "Е-грант"

"Київстар" повідомив про роботу 70% мережі у штатному режимі

Застосунки Uklon з 22 січня працюватимуть цілодобово у 19 містах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА