Інтерфакс-Україна
12:30 16.10.2024

Оцінка ситуації в країні та діяльності влади, довіра до соціальних інститутів, політиків, чиновників і громадських діячів, віра в перемогу

1 хв читати

У середу, 16 жовтня, о 13.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-А) розпочнеться пресконференція на тему "Оцінка ситуації в країні та діяльності влади, довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів, віра в перемогу" за результатами соцопитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 20 до 26 вересня 2024 року в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact і його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Учасники: президент Центру Разумкова Юрій Якименко; директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко; доктор політичних наук, політичний експерт Максим Розумний.

Трансляція пресконференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна".

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ОСТАННЄ

Дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?"

Синьо-жовті над Слобожанщиною: до Дня Прапора України безпілотники підняли стяг над Горналью та Гуєво

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщини: позитивні приклади та системні недоліки"

Круглий стіл на тему "Свобода для бізнесу та нові інвестиційні можливості: як уряд, регіони та бізнес запускають відновлення"

Про "круглий стіл" у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гуманітарна діяльність у війні: захист персоналу, інновації та вплив на світову політику"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА