Інтерфакс-Україна
10:30 10.04.2025

Пресконференція на тему "Необхідність реформування мисливської галузі"

1 хв читати

У четвер, 10 квітня, об 11.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться пресконференція на тему "Необхідність реформування мисливської галузі".

В ході пресконференції буде висвітлено питання про відповідальне ловецтво, як запоруку збереження біорізноманіття та відновлення сильних популяцій диких тварин; про економічний розвиток непромислових територій, створення нових робочих місць та сприятливого інвестиційного клімату; про мисливство як вагомий фактор обороноздатності держави та реабілітації ветеранів; про забезпечення біобезпеки громадян, сільськогосподарського бізнесу та домогосподарств.

Учасники: голова правління громадської спілки "Українська рада з ловецтва та збереження тваринного світу" Адріан Прокопенко; військовий розвідник, ветеран, мисливець, співзасновник громадської організації "Душа мисливця" Михайло Крупеня "Скіф"; лікар ветеринарної медицини, міжнародний експерт з біобезпеки Олександр Рєвнівцев; засновник мисливського господарства "Тустань" та ферми-ранчо з розведення диких парнокопитних Руслан Козир; докторант Празького природничого університету (Czech University of Life Sciences Prague), член української Національної делегації до Ради СІС (The International Council for Game and Wildlife Conservation), мисливствознавець Анастасія Матвієнко (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Трансляція буде доступна на каналі YouTube агентства "Інтерфакс-Україна".

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел. (067) 693-03-21 та електронною поштою [email protected].

ОСТАННЄ

Про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи загальних виборів в Україні"

Ініціативи МОН та їх наслідки

Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями

Відгомін війни: 11-річний музикант, який народився перед початком війни в Україні, виконує композицію Баха, як попередження про загрози для дітей у світі

Дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?"

Синьо-жовті над Слобожанщиною: до Дня Прапора України безпілотники підняли стяг над Горналью та Гуєво

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА