Інтерфакс-Україна
13:30 19.12.2025

Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?

1 хв читати
Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?

У п'ятницю, 19 грудня, о 14.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-А) розпочнеться дискусія на тему "Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?".

Учасники:

кандидат політичних наук, керівник проєкту "Інформаційна оборона" Фонду "Відкрита політика", волонтер АТО і ЗСУ Ігор Жданов;

генерал-майор запасу СБУ, заступник глави СБУ з березня 2014 року до червня 2015 року, директор Агентства з реформування сектору безпеки, експерт з питань національної безпеки Віктор Ягун;

доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, професор кафедри економічної теорії Національного університету “Києво-Могилянська академія" Ігор Бураковський.

Трансляція буде доступна на YouTube каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

ОСТАННЄ

Вітроенергетика та УЗЕ у 2025: рік нових рішень, викликів і зростання

Презентації результатів дослідження в рамках проєкту "Реінтеграція українців: культурно-ідентичнісні та соціально-економічні аспекти повернення"

Українські військові запустили флешмоб з найбільш гарячих точок фронту!

Екологи та зоозахисники вимагають припинити незаконні відстріли у національних парках та розслідувати корупційні схеми видачі лімітів

Пресконференція на тему "Міндовкілля незаконно дає ліміти на вбивство тварин у національних парках"

Дискусія на тему "Стратегічні підсумки року"

Майбутнє українського боксу: позиція обласних федерацій перед Конференцією ФБУ

Які загрози для України створює динаміка зовнішніх і внутрішніх політичних процесів?

Про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Помічник сапера": новий інноваційний рівень безпеки для саперів"

Про пресконференцію на тему "XII Національний форум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави" - стратегічні цілі та очікування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА