15:59 25.09.2017

Співробітники швейної фабрики українського товариства глухих оголошують страйк та зупиняють роботу підприємства

1 хв читати

Голова Соціалістичної партії України Ілля Кива закликав сьогодні співробітників швейної фабрики УТОГу оголосити страйк та зупинити роботу підприємства, доки не буде відсторонене її керівництво. Про це Ілля Кива заявив під час зустрічі з колективом. «Сьогодні буде оголошено про страйк. Ми зупинимо роботу підприємства. Люди готові оголосити голодування до моменту відсторонення керівництва. У вас є права і ми не дозволимо їх порушувати. Ви маєте право обрати собі нового директора. Люди з вадами слуху не будуть рабами.», - наголосив він.

Під час зустрічі працівників швейної фабрики з керівництвом ГУНП в Херсонській області були озвучені усі факти порушень на підприємстві. Зокрема, співробітники наголосили, що попередні перевірки не дали результатів і попросили захисту їх прав та свобод. Серед основних порушень - понаднормова робота, робота у вихідні, примусові відпустки за власній рахунок, оплата роботи товаром, приниження та погрози. «Усім, хто проти політики керівництва, погрожують виселенням із гуртожитку. Сьогодні створені нестерпні умови для роботи і для проживання у гуртожитку», - йдеться у зверненні працівників фабрики.

На даний момент співробітники силоміць усунили керівника, вивели її з кабінету, оголосили страйк та чекають на відповідне рішення центрального апарату УТОГ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Стан свободи слова в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Корупція в Міністерстві оборони за попередніх режимів"

Що ми знаємо про Мінські домовленості?

Трансляція прес-конференції на тему "Республіка Білорусь спрямовує гуманітарну допомогу в Україну"

Трансляція прес-конференції про нову систему підтримки відновлюваної енергетики

В Японії випустили кока-колу-невидимку (ВІДЕО)

Kitty Hawk презентував персональне літаюче авто майбутнього

Трансляція з приводу продовження дії закону про пільгові ставки акцизу для імпортних вживаних автомобілів

Трансляція прес-конференції на тему "Патріотичний бандитизм: шокуючі відеоматеріали про події в Дніпропетровській області у 2014 році"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори президента 2019: чи замінять "чорні" технології реальні національно значущі ідеї?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА