Інтерфакс-Україна
08:44 12.03.2018

Число жертв аварії вертольота в Нью-Йорку зросло до п'яти (ВІДЕО)

1 хв читати

Жертвами аварії вертольота в Нью-Йорку стали п'ятеро людей, повідомляє телеканал NBC з посиланням на місцеву владу.

Двоє людей загинули на місці, троє померли в лікарнях.

Раніше Fox News повідомляв, що внаслідок аварії загинули не менше двох осіб.

Вертоліт впав в протоку Іст-Рівер ввечері в неділю. Всього на борту знаходилися шість осіб, пілот зумів виплисти самостійно і його підібрав буксир, який перебував неподалік.

Поліція повідомила, що вертоліт використовувався для фотозйомки.

Причина аварії поки невідома. На відео, опублікованому NBC, видно, що вертоліт приземлився на воду з обертовими лопатями, а потім перекинувся і швидко затонув.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи загальних виборів в Україні"

Ініціативи МОН та їх наслідки

Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями

Відгомін війни: 11-річний музикант, який народився перед початком війни в Україні, виконує композицію Баха, як попередження про загрози для дітей у світі

Дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?"

Синьо-жовті над Слобожанщиною: до Дня Прапора України безпілотники підняли стяг над Горналью та Гуєво

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА