07:29 15.04.2018

В Угорщині незгодні з підсумками парламентських виборів провели мітинг (ВІДЕО)

1 хв читати

У Будапешті кілька тисяч людей взяли участь в акції "Ми більшість. Протест за демократію" на знак протесту проти результатів парламентських виборів. Про це повідомляє видання Daily News Hungary.

Мітинг відбувся перед будівлею парламенту на площі Кошут. Демонстранти закликали владу перерахувати голоси після виборів, прийняти новий закон про вибори, а також повернути свободу преси і перестати переслідувати опозицію.

Перемога на парламентських виборах в Угорщині дісталася правлячій партії чинного прем'єр-міністра країни Віктора Орбана "Фідес - Угорський громадянський союз", друге місце посіло об'єднання "За кращу Угорщину" ("Йоббік"), третє місце отримала Соціалістична партія. "Фідес" - 133 зі 199 місць в парламенті, 26 місць у "Йоббік", соціалістам дісталися 20 місць. Після програшу лідери "Йоббік" і Соціалістичної партії прийняли рішення піти у відставку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА