Інтерфакс-Україна
18:09 06.09.2018

Відео з місця падіння вертоліта на Трухановому острові

1 хв читати

У Києві на Трухановому острові упав вертоліт, внаслідок чого постраждали дві людини. Було встановлено, що гвинтокрил цивільний і ним володіє приватна фірма. За фактом аварії було розпочато кримінальне провадження

Відео з місця падіння вертоліта на Трухановому острові

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пресконференція на тему "Питання доцільності та законності ініціатив уряду та МОН стосовно аспірантів"

Пресконференція на тему "Відповідальність Росії за війну проти України: юридичні механізми"

Дискусія тему "Advance Truth Strategy (ATS) як елемент інформаційної оборони: протидія російському впливу та формування позитивного іміджу України в Європі та США"

Про дискусію на тему "Динаміка суспільно-політичних настроїв українців під час війни"

Про презентацію дослідження та круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ватна Україна. Наративи, обличчя, перспективи"

Пресконференція щодо програми фінансування для благодійних та громадських організацій в Україні за підтримки МЗС Німеччини

Місія ПОВЕРНЕННЯ: ментальна підтримка військових, ветеранів і їхніх родин

Пресконференція на тему "Три стовпи майбутнього економічного відродження України: точка зору партії "Сила нації"

Пресконференція на тему "Що думають українці про ініціативи у сфері боротьби з курінням - результати опитування"

Спецоперація "Павутина": унікальні кадри підготовки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА