16:52 28.11.2018

Українці зняли кліп про буллінг ЛГБТ-дітей в Білорусі

2 хв читати

У Києві зняли короткометражний фільм про проблему буллінгу в школі, який розповідає реальну історію життя трансгендерної дівчини Валерії Шендери з Мінська. Про це повідомляють автори відео.

Група Shuma і Кампанія проти гомофобії Справа Пі_ об'єднали свої зусилля в рамках #superparents, щоб донести до всіх небезпеку ненависті і цькування, які переростають в реальне насильство і реальні злочини.

 «Цим кліпом ми хочемо підтримати всіх людей, які зазнали і продовжують зазнавати гоніння за свою інакшість. Історія Лери надихнула нас почати кампанію #superparents, яка присвячена перш за все батькам ЛГБТ-дітей, а також і іншим вразливим групам, яких ми запрошуємо приєднуватися. Ми хочемо, щоб батьки не соромилися і не відкидали своїх дітей, а навпаки - вчилися приймати і підтримувати їх. #superparents - це суперсила наших мам і тат: любов, прийняття, підтримка і безпеку для своїх дітей», - розповіла Руся Шукюрова, солістка Shuma.

Короткометражний фільм знятий за сценарієм українського креативного агентства TABASCO режисером Анною Бурячковою і продакшеном The Martini shot.

 

 

За словами креативного директора TABASCO Олександра Смирнова, кампанія присвячена супербатькам, які підтримують своїх дітей не дивлячись ні на що.

 «Коли маленьких ображають через сексуальну орієнтацію, національність, колір шкіри, великі і сильні повинні вставати на захист», - зазначив Смирнов.

Як повідомляють автори кампанії, першими до #superparents приєдналися батьки ЛГБТ-дітей: представниці організації ТЕРГО з України і група батьків Community Center з Білорусі.

Справа Пі_ - громадська кампанія проти гомофобії в Білорусі. Кампанія проводиться в пам'ять про Михайла Піщевського – гею, який помер від жорстоких в Мінську.

Як відомо, буллінг в школах і суспільстві є гігантською проблемою. Тільки в Україні, згідно з дослідженням UNICEF, з буллінгом стикаються 89% школярів. Діти, які перенесли на собі цькування, несуть наслідки в дорослому житті і страждають психологічними проблемами.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції керівника Фонду "Українська політика" Костянтина Бондаренка на тему "Основні тенденції президентської кампанії в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему: "Вибори 2019. Проблеми зовнішнього і внутрішнього втручання в їхній процес"

Трансляція прес-конференції КМІС на тему: "Суспільно-політичні настрої населення України: січень-лютий-2019"

Трансляція прес-конференції на тему на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція прес-конференції з приводу нападів на депутата Київради від ВО "Свобода" В.Назаренка

Трансляція презентації громадської ініціативи "Ветерани АТО, волонтери й патріоти за чесні та прозорі вибори без фальсифікацій"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори-2019: роль правоохоронних органів у забезпеченні законності виборчого процесу"

Трансляція експертної дискусії на тему "Зняття економічної блокади з Донбасу - крок до миру"

Трансляція прес-конференції на тему "Незаконне затримання, побиття і грабіж поліцією учасників ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк"

Трансляція прес-конференції на тему "Старт президентської кампанії: перші ризики і загрози"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА