16:52 28.11.2018

Українці зняли кліп про буллінг ЛГБТ-дітей в Білорусі

2 хв читати

У Києві зняли короткометражний фільм про проблему буллінгу в школі, який розповідає реальну історію життя трансгендерної дівчини Валерії Шендери з Мінська. Про це повідомляють автори відео.

Група Shuma і Кампанія проти гомофобії Справа Пі_ об'єднали свої зусилля в рамках #superparents, щоб донести до всіх небезпеку ненависті і цькування, які переростають в реальне насильство і реальні злочини.

 «Цим кліпом ми хочемо підтримати всіх людей, які зазнали і продовжують зазнавати гоніння за свою інакшість. Історія Лери надихнула нас почати кампанію #superparents, яка присвячена перш за все батькам ЛГБТ-дітей, а також і іншим вразливим групам, яких ми запрошуємо приєднуватися. Ми хочемо, щоб батьки не соромилися і не відкидали своїх дітей, а навпаки - вчилися приймати і підтримувати їх. #superparents - це суперсила наших мам і тат: любов, прийняття, підтримка і безпеку для своїх дітей», - розповіла Руся Шукюрова, солістка Shuma.

Короткометражний фільм знятий за сценарієм українського креативного агентства TABASCO режисером Анною Бурячковою і продакшеном The Martini shot.

 

 

За словами креативного директора TABASCO Олександра Смирнова, кампанія присвячена супербатькам, які підтримують своїх дітей не дивлячись ні на що.

 «Коли маленьких ображають через сексуальну орієнтацію, національність, колір шкіри, великі і сильні повинні вставати на захист», - зазначив Смирнов.

Як повідомляють автори кампанії, першими до #superparents приєдналися батьки ЛГБТ-дітей: представниці організації ТЕРГО з України і група батьків Community Center з Білорусі.

Справа Пі_ - громадська кампанія проти гомофобії в Білорусі. Кампанія проводиться в пам'ять про Михайла Піщевського – гею, який помер від жорстоких в Мінську.

Як відомо, буллінг в школах і суспільстві є гігантською проблемою. Тільки в Україні, згідно з дослідженням UNICEF, з буллінгом стикаються 89% школярів. Діти, які перенесли на собі цькування, несуть наслідки в дорослому житті і страждають психологічними проблемами.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля"

Трансляція прес-конференції Атлантичної ради та Фонду Віктора Пінчука, присвяченої запуску Робочої групи для запобігання зовнішнього втручання в українські вибори

Трансляція прес-конференції "Результати опитування експертного професійного юридичного середовища про наслідки впровадження судової реформи в Україні станом на кінець 2018 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Актуальні суспільно-політичні настрої громадян України"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори 2019: об'єднання як єдиний шлях для України"

Трансляція прес-конференції на тему "Забудова заплави річки Ірпінь - потужна еко-бомба поблизу Києва"

Трансляція прес-конференції на тему група "Гельсінкі 2.0"

Трансляція прес-конференції на тему "Скільки бюджет України втрачає без правовладдя?"

Трансляція прес-конференції на тему "Підсумки 2018 року в сегментах офісної, торговельної, готельної нерухомості м. Києва та прогнози на 2019 рік"

Трансляція прес-конференції на тему "Франшиза "Система партнерських продажів" як інструмент кардинальних змін ринку нерухомості України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА