10:00 18.04.2019

Трансляція прес-конференції громадської ініціативи "Виборча Рада UA" на тему "Про виклики свідомого вибору президента-2019" та про проведення національного екзит-полу в другому турі виборів

1 хв читати

У четвер, 18 квітня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція громадської ініціативи "Виборча Рада UA" на тему "Про виклики свідомого вибору президента-2019" та про проведення національного екзит-полу в другому турі виборів. Учасники: доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський; директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна; експерт у галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія" Ігор Коліушко, доктор філософських наук, керівник відділу в Інституті філософії НАН України Євген Бистрицький, журналіст, шеф-редактор інтернет-видання "Детектор медіа" Наталія Лігачова (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (098) 053-60-13, shulimovstas@gmail.com (Станіслав Шулима), (067) 722- 09-61, dan23477780@gmail.com (Данило Метельський).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Дочасні вибори парламенту - основна інтрига та головні суперники"

Трансляція прес-конференції на тему "Дії "Нафтогазу України" поставили під загрозу доставку газу споживачам у Дніпропетровській області"

Трансляція прес-конференції на тему "Моніторинг електоральних орієнтацій населення України"

«Національний Корпус» вимагає внести зміни до Виборчого кодексу

Трансляція прес-конференції на тему "Соціальна обумовленість і показники здоров'я підлітків та молоді в Україні"

Трансляція прес-конференції на тему "Конфесійна структура і створення Православної церкви України: результати соціологічного опитування"

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА