14:55 19.04.2019

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

1 хв читати

Політики не повинні втягувати учасників бойових дій в політичну боротьбу, а військові не повинні ставати частиною політичних протистоянь. Відеозвернення з таким закликом ветеран АТО Євген Терехов (позивний «Титановий Джексон») розмістив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Пам'ятаючи людей, які воювали і воюють за Україну, менше всього я хочу, щоб їх втягували у політичну боротьбу. А це намагаються зробити щодня, цинічно прикриваючись гаслами - «в ім’я України». Нашими руками намагаються організувати провокації та протести. В останні дні перед голосуванням, під час дебатів та у день вибрів закликаю усіх військових бути осторонь політичних протистоянь», - закликав Е.Терехов.

Ветеран також закликав військових не піддаватися на маніпуляції, а підтримати правоохоронців, які будуть нести службу в найближчі дні.

«Пам'ятайте, що спокій громадян на всіх акціях, дебатах та під час виборів будуть захищати поліцеські і гвардійці. Багато із них сиділи із вами в одних окопах. Допоможіть їм, підтримайте. Як тоді, на війні», - сказав він.

При цьому Е.Терехов додав: «Наша сила - в нашій єдності. Давайте, щоб політики цього не змінили. І ми за один день не зруйнували те, за що так тяжко боролися і билися 5 років».

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський пообіцяв створити "незручності" Верховній Раді через призначення інавгурації на незручний день

Трансляція "круглого столу" на тему "Бути чи не бути конкурентному оптовому ринку електроенергії в Україні з 1 липня 2019 року"

Трансляція прес-конференції на тему "Забезпечення прозорості у проведенні електронних аукціонів відповідно до вимог нового Кодексу України про процедури банкрутства: виклики та ризики"

Трансляція прес-конференції на тему "Україна сьогодні: виклики та перспективи"

Зеленський оприлюднив ролик зі зверненням ієрархів різних конфесій до мешканців Донбасу та Криму

Трансляція прес-конференції на тему "Нова Генеральна угода - консервація бідності в Україні?"

Відеозвернення Володимира Зеленського до Верховної Ради України

26 квітня 1986 року. Розмова диспетчерів після вибуху на ЧАЕС Чорнобиль

Трансляція прес-конференції на тему "Громадськість вимагає притягнути до кримінальної відповідальності начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна"

Трансляція прес-конференції на тему "Вибори і маніпуляції: як технології штабів вплинуть на результати другого туру?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА