14:55 19.04.2019

Ветеран АТО закликав військових бути в стороні від політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції

1 хв читати

Політики не повинні втягувати учасників бойових дій в політичну боротьбу, а військові не повинні ставати частиною політичних протистоянь. Відеозвернення з таким закликом ветеран АТО Євген Терехов (позивний «Титановий Джексон») розмістив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Пам'ятаючи людей, які воювали і воюють за Україну, менше всього я хочу, щоб їх втягували у політичну боротьбу. А це намагаються зробити щодня, цинічно прикриваючись гаслами - «в ім’я України». Нашими руками намагаються організувати провокації та протести. В останні дні перед голосуванням, під час дебатів та у день вибрів закликаю усіх військових бути осторонь політичних протистоянь», - закликав Е.Терехов.

Ветеран також закликав військових не піддаватися на маніпуляції, а підтримати правоохоронців, які будуть нести службу в найближчі дні.

«Пам'ятайте, що спокій громадян на всіх акціях, дебатах та під час виборів будуть захищати поліцеські і гвардійці. Багато із них сиділи із вами в одних окопах. Допоможіть їм, підтримайте. Як тоді, на війні», - сказав він.

При цьому Е.Терехов додав: «Наша сила - в нашій єдності. Давайте, щоб політики цього не змінили. І ми за один день не зруйнували те, за що так тяжко боролися і билися 5 років».

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА