Інтерфакс-Україна
16:09 21.08.2019

Китай показав атаку танків за підтримки дронів

1 хв читати

Армія КНР провела широкомасштабні навчання в Тибеті на кордоні з Індією, передає CCTV.
Їх особливістю стало розташування полігону (на висоті 4 500 метрів) і підтримка дій бронетехніки роєм дронів-камікадзе. На навчаннях були задіяні новітні основні бойові танки ZTZ-99A і модернізовані бойові машини піхоти ZBD-04A 76-й армійської групи.
Цікаво, що в якості мішеней використовували списані застарілі танки 50-х років Тип 59.
Наступ підтримувався вогнем 122-мм самохідних артилерійських установок PLZ-07, які є далекими родичами ще радянських 2С1 "Гвоздика". Розвідку цілей вів легкий безпілотний літальний апарат.
У навчаннях також застосовувалися реактивні системи залпового вогню, наприклад, китайське розвиток БМ-21 "Град" - гусеничний варіант 122-мм установки PR50, що відрізняється від оригіналу наявністю двох модульних пакетів напрямних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пресконференція на тему "Питання доцільності та законності ініціатив уряду та МОН стосовно аспірантів"

Пресконференція на тему "Відповідальність Росії за війну проти України: юридичні механізми"

Дискусія тему "Advance Truth Strategy (ATS) як елемент інформаційної оборони: протидія російському впливу та формування позитивного іміджу України в Європі та США"

Про дискусію на тему "Динаміка суспільно-політичних настроїв українців під час війни"

Про презентацію дослідження та круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ватна Україна. Наративи, обличчя, перспективи"

Пресконференція щодо програми фінансування для благодійних та громадських організацій в Україні за підтримки МЗС Німеччини

Місія ПОВЕРНЕННЯ: ментальна підтримка військових, ветеранів і їхніх родин

Пресконференція на тему "Три стовпи майбутнього економічного відродження України: точка зору партії "Сила нації"

Пресконференція на тему "Що думають українці про ініціативи у сфері боротьби з курінням - результати опитування"

Спецоперація "Павутина": унікальні кадри підготовки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА