10:53 16.09.2019

Успішне завершення першого етапу проекту #ВплавДніпро: спортсмен подолав Дніпро від кордону з Білоруссю до Херсона, пропливши 1000 км

1 хв читати

У понеділок, 16 вересня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Успішне завершення першого етапу проекту #ВплавДніпро. Вперше спортсмен вплав подолав Дніпро від кордону з Білоруссю до Херсона, пропливши 1000 км. Нагородження від Книги рекордів. Подальші плани". Команда проекту # ВплавДніпро розповість про труднощі в процесі реалізації рекордного запливу, поділиться планами на майбутнє, відбудеться нагородження рекордсмена. Учасники: плавець-рекордсмен Михайло Романишин, експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін, учасник проекту (човен супроводу) Андрій Яремов, організатор проекту #ВплавДніпро Максим Уракін (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 232-00-42.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На центральному вокзалі Києва музикант, володар голлівудської премії, влаштував перформанс

На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів чверть тисячі крабів

Google презентував нову модель смартфона Pixel 4

Як організувати еко-рейтинг співробітників?

В Японії від тайфуну "Хагібіс" постраждали 77 осіб

Королівський монетний двір Великої Британії випустив золоту карту вартістю $ 23 тисячі доларів

Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві

Ветерани АТО їдуть до Золотого, де сьогодні можливо будуть відведені війська

Трансляція прес-конференції на тему "Можливі наслідки встановлення фіксованої маржі для дистрибуції сигарет: зростання цін та закриття виробництва"

Трансляція прес-конференції народного депутата України Андрія Деркача на тему "Оприлюднення фактів тиску посольства США на правоохоронні органи України з метою втручання у виборчий процес в Сполучених Штатах Америки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА