19:53 28.09.2019

Поблизу відомого курорту в Атлантичному океані більше 200 дельфінів викинулися на берег

1 хв читати
Поблизу відомого курорту в Атлантичному океані більше 200 дельфінів викинулися на берег

На берег острова Боавішта архіпелагу Кабо-Верде в Атлантичному океані викинулися понад 200 дельфінів, багато з яких загинули, повідомляє Daily Mail.

Місцеві жителі, туристи і працівники центру океанографії носили воду тваринам, намагаючись їх врятувати. Дельфінів також намагалися затягнути назад в океан, але деякі з них повернулися. Влада островів закликала іспанських експертів допомогти визначити, чому ссавці так вчинили.

Вчені взяли проби тканин мертвих дельфінів, щоб спробувати встановити причини того, що сталося. Останній масовий викид дельфінів на берег стався в Новій Зеландії в листопаді минулого року.

Вчені вважають, що найчастіше дельфіни викидаються на берег тоді, коли вони втрачають орієнтацію або страждають від будь-якого захворювання, інфекції або рани. При цьому вченим досі невідомі причини подібних масових самогубств морських ссавців. Як правило, вони відбуваються з дельфінами, що живуть далеко від берегів, а не поблизу берегової лінії.

За іншою версією, такі випадки трапляються в разі масового панічного страху у тварин, наприклад, через підводний землетрус або військово-морські навчання із застосуванням глибинних бомб.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА