21:01 15.10.2019

Як організувати еко-рейтинг співробітників?

2 хв читати

Деякі поради від Геннадія Виходцева

На початку осені у головному офісі Групи компаній «Фокстрот»  підбили підсумки корпоративного еко-рейтингу «Тут працюють далЕКОглядні», присвяченого 10-річчю проекту «Зелений офіс». Рейтинг став способом популяризації еко-цінностей серед співробітників центрального офісу ГКФ,  відповідального використання природних ресурсів працівниками, залучення нових співробітників до справи захисту довкілля.

По мотивам еко-рейтингу в ГКФ організатори створили відеоролік про свято результатів та людей, які зробили їх вагомим.

Тільки під час корпоративного рейтингу  «Тут працюють далЕКОглядні» з квітня по серпень 2019 року співробітники зібрали й передали на переробку 6,5 тон макулатури та близько 100 кг пластикових кришечок. У флешмобах з відмови від одноразового посуду, заміні поліетиленових пакетів еко-торбинками і контейнерами та в акціях зі збору макулатури і пластмаси взяли участь 200 співробітників офісу. Один із лайфаків успіху – ідея підтримана на рівні генерального директора ГКФ Геннадія Виходцева

«Десять років тому нас було всього п'ятеро. Я та фахівці по зв’язках із громадськістю. Наша ідея була проста: почати з себе змінювати світ, – нагадав Генадій Виходцев, генеральний директор ГК Фокстрот. – Дякую всім, хто долучився до нашого руху за ці роки. Всім, хто збирає макулатуру, береже тепло, виходить пити каву зі своїм горнятком та свідомо відмовляється від одноразового посуду та пакетів у побуті. Головний результат рейтингу далЕКОглядних - кількість колег, які є активістами руху, збільшилася в 10 раз. А загальна кількість тих, хто живуть за правилами “Зеленого офісу”, перевищила декілька сотень. Продовжуємо далі!»

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

Політична гра на підвищення - ставки та ризики зростають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА