15:32 07.11.2019

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

2 хв читати
Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

Новітні програмні реєстратори розрахункових операцій від Державної податкової служби та їхнє обслуговування для підприємців будуть безкоштовними.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова ДПС України Сергій Верланов.

«Так, дійсно, програмне забезпечення має бути безкоштовним, так само, як і його обслуговування… Власне, цим воно кардинально відрізняється від ситуації, яка є на сьогоднішній день, і це великий плюс», - заявив Сергій Верланов.

Очільник податкової зазначив, що не існує жодного опонента цієї ініціативи.

«На сьогоднішній день є близько 400 тисяч касових апаратів, і усі бізнесмени, які ними користуються, у тому числі дрібні підприємці, які, наприклад, торгують підакцизними товарами, вони тільки за», - підкреслив Верланов.

Крім того, голова ДПС відзначив указ президента Володимира Зеленського щодо запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів.

«Ми маємо розвивати і економіку, і систему оподаткування, йти вперед. Звичайно, не змінюючи «спрощенку» за своєю суттю, але додаючи контроль за усім периметром державної економіки для того, щоб боротися з контрабандою і з іншими явищами, які негативно проявляються всі ці роки і не дають нам можливості зробити якісний великий стрибок», - заявив Сергій Верланов.

На думку головного податківця України, головна ціль законів про РРО – це розширення білої економіки та зменшення сірої, необлікованої.

«По-друге, це, звичайно, боротьба з контрабандою. І третє – це полегшення життя бізнесу шляхом введення програмних РРО (реєстраторів розрахункових операцій – ред.), які є простішими, дешевшими, швидшими, і будь-який бізнес може скористатися рішенням, яке йому пропонує держава або рішеннями, які бізнес сам собі обере», - підсумував свій виступ Верланов.

Державна податкова служба України активно співпрацює з бізнесом, щоб запровадження новітніх реєстраторів розрахункових операцій (РРО) відбулося максимально комфортно. 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Трансляція прес-конференції на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах"

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

В Японії вщент згорів стародавній замок зі списку ЮНЕСКО

Трансляція прес-конференції на тему "Політична осінь 2019 - передчуття епічного буревію чи шторм на болоті?"

Трансляція прес-конференції на тему "Блокування виплат єдиного соціального внеску. Як людям отримати соціальні виплати на підприємстві з арештованими рахунками?"

Трансляція прес-конференції на тему "Новий рівень в'їзного медичного туризму в Україну: світове визнання на найбільшій конференції в Дубаї 2019"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА