Інтерфакс-Україна
19:55 25.12.2019

В американському місті знімуть 57-річну заборону на гру в сніжки

1 хв читати
В американському місті знімуть 57-річну заборону на гру в сніжки

Глава адміністрації американського міста Уосо, штату Вісконсін, оголосила, що влада має намір подумати про те, щоб зняти заборону на гру в сніжки.

Як повідомляє Associated Press, таке обмеження діє в місті з 1962 року, закон відносить сніжки до тієї ж категорії, що і камені, і вважає, що їх кидання може призвести до важких травм

В інтернеті з'явилося відео, як міські поліцейські і чиновники адміністрації грають у сніжки на підтвердження того, що заборону буде знято.

Заступник начальника поліції Уосо заявив, що за останні 15 років було виписано близько 10 штрафів за цією статтею. Зокрема, за випущені в сусідський сад стріли, та за мішки з піском, що впали з даху. У двох випадках за гру в сніжки.

Виключення сніжок з цієї статті обговорять у січні.

ОСТАННЄ

Звіт Молодіжної ради залізничників і дослідження про участь працівників у Наглядовій раді 'Укрзалізниці'

Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?

Вітроенергетика та УЗЕ у 2025: рік нових рішень, викликів і зростання

Презентації результатів дослідження в рамках проєкту "Реінтеграція українців: культурно-ідентичнісні та соціально-економічні аспекти повернення"

Українські військові запустили флешмоб з найбільш гарячих точок фронту!

Екологи та зоозахисники вимагають припинити незаконні відстріли у національних парках та розслідувати корупційні схеми видачі лімітів

Пресконференція на тему "Міндовкілля незаконно дає ліміти на вбивство тварин у національних парках"

Дискусія на тему "Стратегічні підсумки року"

Майбутнє українського боксу: позиція обласних федерацій перед Конференцією ФБУ

Які загрози для України створює динаміка зовнішніх і внутрішніх політичних процесів?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА