16:54 22.01.2020

Геннадій Виходцев про книгу своєї колеги: так тримати!

2 хв читати

У Києві напередодні Дня Соборності України презентували повість про жіночі долі пересічних українок в буремному ХХ ст. Автор – киянка Тетяна Цой, видавництво Білка, підтримка - Геннадій Виходцев і ГК Фокстрот


Низка книжних новинок прикрасила початок 2020 року. Передпоказ повісті Тетяни Цой «Мені байдуже, що люди скажуть» відбувся в центральному офісі компанії, де Тетяна працює корпоративним секретарем.
  У книзі йдеться про долю трьох поколінь українських жінок, які стали свідками революції, розкуркулення, двох світових війн та совєтизації українського села у ХХ столітті. Як говорить сама Тетяна Цой - це книга про самоідентифікацію нашого народу. Про четверту українку – Україну.  Це історико-документальна повість, сюжет якої базується на реальних подіях з життя родини авторки.
- Повість розмовляє з кожним з нас мовою його роду, його коріння. Нагадує, що де б ти не був, і що б ти не робив, ти завжди залишаєшся українцем,  – сказала на презентації книги Тетяни Цой її видавниця – Ірина Білоцерковська. 
            Презентація відбулася у теплій, дружній атмосфері. Розповідь авторки про книгу супроводжувалася світлинами людей, які стали прообразами героїв повісті. Колеги, давні друзі авторки з радістю ділилися враженнями, а дехто з колег привітав Тетяну українською піснею.
Наступна презентація книги Тетяни Цой відбулася у Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка у Києві 16 січня. Наразі планується виїзд авторки 13 лютого на презентацію повісті «Мені байдуже, що люди скажуть» до м. Рівного.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прес-конференція щодо обшуків МВС в Ukrainian Cyber Alliance

Про національну прем'єру балету "Спартак" у ХНАТОБ/Схід Opera

Україна напередодні медового сезону: тренди та прогнози

Ф'юрі нокаутом переміг Вайлдера в поєдинку-реванші за пояс WBC

Інвестиційний клімат в Україні, або як і чому влада встромляє палиці в колеса інвесторам

Мерія міста Дніпро та мер Дніпра Борис Філатов подають позов до пресслужби СБУ щодо захисту ділової репутації через системне розповсюдження неправдивої інформації

Чи почує президент профспілки, підприємців, аграріїв і журналістів?

Презентація наукової монографії "Філософія півдня Італії"

Об'єднання Міністерства екології та Міністерства енергетики призвело до критичного екологічного стану в Україні

Багаторазовий перший ступінь американської ракети-носія Falcon 9 впав повз посадкову платформу в Атлантиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА