Інтерфакс-Україна
20:34 18.05.2020

Роботи з розбору обваленої стіни житлового будинку в Одесі припинено через загрозу нового обвалу

1 хв читати

Станом на 20:00 в м. Одесі припинено роботи з розбору обвалених будівельних конструкцій у житловому будинку на вул. Торговій, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 20:00 у м. Одеса, відповідно до рекомендацій працівників Одеського державного інституту архітектури та будівництва, роботи з розбирання будівельних конструкцій призупинено, у зв’язку із загрозою повторного обрушення", - зазначено в повідомленні.

Місцеперебування всіх мешканців пошкодженого будинку встановлено. Попередньо жертв і постраждалих немає.

Як повідомлялося, в Одесі за адресою вул. Торгова, 20, частково обвалилася стіна чотириповерхового житлового будинку з мансардою на 30 квартир. Обвалення сталося близько 16:25. За даними муніципального департаменту міського господарства, заселені 30 квартир і прописана 41 особа. Рятувальники здійснили евакуацію восьми осіб, з яких двоє дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ініціативи МОН та їх наслідки

Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями

Відгомін війни: 11-річний музикант, який народився перед початком війни в Україні, виконує композицію Баха, як попередження про загрози для дітей у світі

Дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?"

Синьо-жовті над Слобожанщиною: до Дня Прапора України безпілотники підняли стяг над Горналью та Гуєво

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА