11:30 07.10.2020

Прес-конференція щодо революційного відкриття українських учених на тему "Повір очам своїм"

1 хв читати

У середу, 7 жовтня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція про революційне відкриття українських учених на тему "Повір очам своїм". Учасники: генерал-майор, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Юрій Даник; д.м.н., н. с., лікар-офтальмолог вищої категорії, завідувачка відділення запальних патологій очей і мікрохірургічного лікування їх наслідків ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України" Олександра Зборовська; український військовий лікар, начальник Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ", кандидат медичних наук, генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук; президент НАМН України, академік Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор Віталій Цимбалюк; заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор медичних і фармацевтичних наук Олексій Соловйов (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підсумки місцевих виборів - зміна політичного ландшафту і старт нового політичного циклу в Україні

Нелегальний ринок ризикових товарів в Україні: економічна та споживча небезпека електротехніки

Україна має намір розвивати довіру і торгові відносини з Ізраїлем - Посол Корнійчук

Політичні експерти про результати місцевих виборів

День голосування: оцінка КВУ

Результати опитувань Соціологічної групи "Рейтинг", які проводяться в день виборів

У Києві зявилася нова – 27 - скульптурка проєкту “Шукай!”

Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?

23 жовтня 2020 року відбудеться Спеціальний Київський Безпековий Форум

Скорочення терміну експлуатації вантажних вагонів призведе до зростання витрат вантажовідправників і втрат економіки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА