Інтерфакс-Україна
10:30 06.11.2020

Міжнародні лобісти НЗФ "ЛНР" і "ДНР"

1 хв читати

У п'ятницю, 6 листопада, об 11.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція з приводу презентації звіту "Міжнародні лобісти НЗФ "ЛНР" і "ДНР" про 30 агентів впливу і 30 організацій та їх діяльність у країнах ЄС і США, спрямовану на легалізацію окупаційних адміністрацій РФ в очах міжнародної спільноти. Учасники: адвокат, правозахисниця, директор ГО "Східна правозахисна група" Віра Ястребова, заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України генерал-майор Сергій Кривонос (вул. Рейтарська 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (066) 423-53-23, [email protected] (Сергій Пащук, ГО "Східна правозахисна група").

ОСТАННЄ

Українці тепер можуть напряму допомагати військовим підрозділам - запущено систему "Підписка на військо"

Порошенко передає у війська 520 генераторів

Мадяр шукає операторів для створення "вибухових блокбастерів": набір до СБС набирає обертів

Про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Системна криза української влади. Чи є вихід?"

Про круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Duty of Care: що потрібно гуманітарним працівникам та волонтерам для безпеки"

Дискусія на тему "Глобалізація російсько-української війни"

Про пресконференцію на тему "Діабет та війни: як інвестиції в охорону здоров’я рятують життя та підтримують економіку?"

Пресконференція на тему "Як українці ставляться до капіталізму?"

148 днів на позиції. Реальна історія, яку треба почути

До відома: засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми столичної агломерації: межі міста Києва"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА