11:30 26.01.2021

Онлайн-презентація конкурсу грантів "Енергія розвитку"

1 хв читати

У вівторок, 26 січня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-презентація конкурсу грантів "Енергія розвитку", спрямованого на підтримку соціальних ініціатив громад від групи "Нафтогаз". Учасники: начальник департаменту регіонального розвитку АТ "Укргазвидобування" групи "Нафтогаз" Євген Баранов; начальник відділу проектів регіонального розвитку АТ "Укргазвидобування" групи "Нафтогаз" Віталій Чудак; засновник і керівник ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку", експерт проектного менеджменту та фандрейзингу Дар'я Мустафіна; експерт зі стратегічного та проектного менеджменту "Кульчицький консалтинг", керівник навчального центру ГО "Агентство європейських інновацій" Іван Кульчицький; бізнес-консультант, тренер, стратег, керуючий власник ПП "Інвестиційні стратегії", сенатор платформи "Європейський економічний сенат" Лора Апасова (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна" і на сторінці дивізіону "Нафтогаз Розвідка та Видобування". Реєстрація журналістів за тел. (096) 113-74-11, liliia.biletska@ugv.com.ua (Лілія Білецька).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

Політична гра на підвищення - ставки та ризики зростають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА