11:08 08.02.2021

Медичне право в Україні: стан, проблеми та можливі наслідки

1 хв читати

У понеділок, 8 лютого, о 11.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Медичне право в Україні: стан, проблеми та можливі наслідки". Учасники: перший заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Садов'як; народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький; член-кореспондент НАМНУ, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, президент Української федерації професійних медичних об'єднань, лауреат Державної премії України В'ячеслав Камінський; член правління Асоціації приватних медичних закладів України, лауреат Державної премії України Валерій Зукін; медичний юрист, радник міністра охорони здоров'я України, народний депутат VIII скликання, віце-президент Української федерації професійних медичних об'єднань Ірина Сисоєнко (вул. Рейтарська, 8/5-А). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (073) 320-30-82, info@apmi.com.ua (Тетяна, секретар Асоціації приватних медичних закладів України); (067) 721-96-19 (Ткаченко Андрій Володимирович, Українська федерація професійних медичних об’єднань).

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від Антарктиди відколовся гігантський айсберг

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА