11:30 18.02.2021

Майдан: 7 років помилок VS успіху?!

1 хв читати

У четвер, 18 лютого, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться онлайн-конференція на тему: "Майдан: 7 років помилок VS успіху?!", організатор - Науковий ліцей ім. Клима Чурюмова. Учасники: засновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, координатор Громадянської платформи з реформування наукової сфери в Україні, кандидат історичних наук, учасниця Євромайдану Ірина Жданова; український кінорежисер, актор, оператор, учасник Євромайдану Олесь Санін; французький фотограф українського походження, учасник Євромайдану, автор фотопроекту MAIDAN, history of a future, "Майдан - Донбас, історія майбутнього" Юрій Білак; мати активіста Революції гідності, 18-річного Георгія Тороповського "Хантера", Тетяна Тороповська (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 454-45-16 (Тетяна Тороповська) і через електронну пошту info@cigs.com.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від Антарктиди відколовся гігантський айсберг

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА