14:30 17.02.2021

Національна сертифікаційна комісія експертів естетичної медицини затверджує Національні протоколи щодо основних ускладнень у косметології

1 хв читати

У середу, 17 лютого, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Національна сертифікаційна комісія експертів естетичної медицини затверджує Національні протоколи щодо основних ускладнень у косметології", ці протоколи будуть створені вперше в історії України та допоможуть лікарям у профілактиці та лікуванні ускладнень в естетичній медицині. Учасники: президент Сертифікаційної комісії, лікар Інга Андрашко; член міжнародного наукового комітету з безпеки IMCAS Alert лікар Ігор Руденко; кандидат медичних наук, голова Global Age Management Alliance, голова наглядової ради Sandler Wellness & Aesthetics, лікар Євген Шагов; засновник і керівник клініки "Цикл", розробник міждисциплінарного підходу в естетичній медицині лікар Світлана Ларкіна (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 330-08-65, (050) 777-55-74.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від Антарктиди відколовся гігантський айсберг

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА