09:18 19.02.2021

Штрафи громадян України, що проживають в ОРДЛО, під час перетину державного кордону України з РФ

1 хв читати

У п'ятницю, 19 лютого, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбудеться прес-конференція на тему "Штрафи громадян України, що проживають в ОРДЛО, під час перетину державного кордону України з РФ". Учасники: адвокат, директор "Східної правозахисної групи" Віра Ястребова; народний депутат України, позафракційний, член Комітету з питань економічного розвитку Муса Магомедов; правозахисник, засновник "Східної правозахисної групи", лауреат німецько-французької премії за права людини і верховенство права Павло Лисянський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (066) 423-53-23, east.hr.group@gmail.com (Сергій Пащуков, ГО "Східна правозахисна група").

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від Антарктиди відколовся гігантський айсберг

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА