10:27 09.06.2021

Меморандум, який не збиралися виконувати

1 хв читати

У середу, 9 червня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Меморандум, який не збиралися виконувати".

Інвестори у відновлювану енергетику констатують невиконання підписаного 10 червня 2020 року меморандуму з боку уряду: графік погашення минулорічних боргів порушений, регулярні 100% виплати не здійснюються, умови роботи для відновлюваної енергетики продовжують погіршуватися: ВРУ пропонує впровадити акциз на виробництво "зеленої" електроенергії, значно збільшилася кількість диспетчерських відключень виробників ВДЕ, а розрахунок фінансової відповідальності за небаланси проводиться некоректно.

Учасники: директор Європейсько-українського енергетичного агентства Олександра Гуменюк, голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, генеральний директор "Віндкрафт Україна" Карл Стурен, голова Української асоціації відновлюваної енергетики Олександр Козакевич, виконавчий директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин (вул. Рейтарська, 8/5а).

Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежено. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел. (067) 364-46-67.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА