Кристина Костандаке

Кристина Костандаке

віце-президент з глобальних партнерств Viber

Кристина Констандаке обіймає посаду віце-президента з глобальних партнерств Viber. Вона також відповідає за набір і підготовку фахівців з продажу, налагодження нових потоків доходів, підвищення впізнаваності бренду, а також крос-продажу і додаткові продажі нових продуктів.

Працюючи на стику реклами і технологій, Христина має більше 10 років професійного досвіду в області глобального стратегічного розвитку бізнесу та обслуговування клієнтів на міжнародному рівні. До того як приєднатися до Viber вона була старшим менеджером по роботі з клієнтами в агентствах, що надають послуги з онлайн медіапланування і маркетингу, включаючи Intela, Aedgency і Commission Junction. Крім того, Христина займала позицію віце-президента по діловим партнерствам Cheetah Ad Platform - лідируючої глобальної мобільної рекламної платформи. В ході своєї діяльності вона займалася такими питаннями, як складання маркетингових і бізнес-стратегій, пошук нових партнерів, координація роботи внутрішніх команд і зовнішніх підрозділів, підтримка прямих клієнтів і агентств, звітність і ін. Христина також займалася організацією заходів і працювала в галузевих виданнях.

Христина Констандаке є випускницею Університету Бухареста, має ступінь бакалавра гуманітарних наук, а також ступінь магістра в галузі політичних комунікацій. Вільно володіє англійською та французькою мовами, а також іспанською та італійською мовами на середньому і базовому рівнях.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА