13:11 02.11.2017

Виробником турбін для Криму була Siemens AG, а не "СТГТ", як припускав ТПЕ, - ТПЕ

Виробником турбін для Криму була Siemens AG, а не "СТГТ", як припускав ТПЕ, - ТПЕ

 ВО "Технопромекспорт" (ТПЕ) передбачало, що турбіни для ТЕС у Криму виготовить російська компанія "Сіменс - Технології газових турбін" (СТГТ), але з’ясувалося, що їх виробила Німеччина, сказав представник ТПЕ під час засідання суду в четвер.

"Пункт контракту передбачав, що виготовлення турбін здійснить постачальник, російська організація. Ми сьогодні дізналися, що виготовлення було здійснено в Німеччині, й (обладнання - ІФ) поставлено компанією Siemens AG", - пояснив представник ТПЕ після засідання.

Арбітражний суд Москви відклав розгляд позову німецької Siemens до "Технопромекспорту" щодо незаконного, як вважає позивач, переміщення турбін до Криму на 5 грудня, передав кореспондент "Інтерфаксу" з суду.

Під час засідання в четвер Siemens просила призупинити провадження у поточній справі, але суд відмовив компанії.

Як повідомлялося, Siemens звинувачує ВАТ "ВО "Технопромекспорт" і ТОВ "ВО "Технопромекспорт" (ТПЕ, структури держкорпорації "Ростех") у тому, що вони незаконно перемістили до Криму чотири турбіни, поставлені для будівництва електростанцій в Тамані. Згідно із санкційними обмеженнями, німецька компанія забороняла використовувати свої турбіни для виробництва електроенергії в Криму.

Суд раніше відмовив німецькій компанії у здійсненні забезпечувальних заходів щодо турбін - їх арешту та зупинення монтажу. Станції в Криму мають розпочати роботу в травні-червні 2018 року.

У відповідь на переміщення турбін ЄС застосував проти трьох російських компаній і трьох фізосіб додаткові санкції.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА