Прес-центр

Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" пропонує проводити прес-конференції, брифінги та круглі столи у прес-центрі агенції.

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь за телефоном
+38 (044) 270-74-65; +38 (050) 385-80-88 чи за адресою pr (at) interfax.kiev.ua (Згарда Марина)

01034, Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а

Прес-центр розташований у діловому та історичному центрі міста біля Золотих Воріт.

Відкрита у 1998 році, зала агенції стала відомим у суспільстві новинним майданчиком, популярним центром зустріч журналістів із бізнесменами та політиками, місцем низки історичних заяв та подій.

До Ваших послуг:

 • Зала площею 80 кв.м. на 50 місць;
 • Стіл президії на 4-6 місць, обладнаний 4-ма стаціонарними мікрофонами;
 • Радіомікрофони;
 • Освітлення, акустика та аудіосистема, що дають змогу проводити професійну відео та фотозйомку;
 • Два широкоформатні екрани 46" та 40" для відтворення презентацій, фото та відеоматеріалів;
 • Можливість встановлення банера;
 • Доступ до мережі Інтернет, Wi-Fi.

Також під час проведення заходів:

 • Проводиться реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями;
 • Виготовляються іменні таблички учасників;
 • Пропонується вода для учасників прес-конференції;
 • Надається аудіозапис прес-конференції.

Агенція анонсує проведення заходу:

 • У випуску "Анонси", на який підписані, зокрема, українські та закордонні засоби масової інформації;
 • Серед передплатників інформаційних стрічок/продуктів агентства;
 • У відкритому доступі на головній сторінці веб-сайта агентства російською, українською та англійською мовами.

Інформація про заходи публікується у відповідних продуктах агентства "Інтерфакс-Україна" у рамках корпоративних стандартів.

Додатково:

 • Пряма теле- і радіотрансляція через оптоволоконне з'єднання;
 • Зовнішнє підключення ПТС для телеканалів під прямі трансляції прес-конференцій;
 • Фотозйомка;
 • Відеозйомка;
 • Послуги модератора;
 • Моніторинг.

Спеціальні проекти

Агентство "Інтерфакс-Україна" пропонує публікувати прес-релізи про останні події в діяльності компаній, політиків, громадських організацій в інформаційних випусках агентства.

У журналістських і ділових колах усього світу високо цінують інформаційні послуги міжнародної інформаційної групи компаній Interfax Information Services, до якої входить агентство "Інтерфакс-Україна", за їхню незалежність і достовірність.

Із 1992 року агентство "Інтерфакс-Україна" надає своїм клієнтам інформацію про останні найважливіші події в політичному та економічному житті України, основні події в СНД та світі, які можуть вплинути на розвиток ситуації всередині країни. Суворе дотримання корпоративних принципів оперативності та об'єктивності вивело агентство "Інтерфакс-Україна" у лідери інформаційного ринку країни. Клієнти агентства – найбільші компанії, ЗМІ, структури влади в центрі та в регіонах – щодня отримують понад 100 повідомлень про останні події трьома мовами - українською, російською, англійською.

Серед клієнтів агентства – провідні вітчизняні та зарубіжні засоби масової інформації, торговельні та посередницькі компанії, інвестиційні фонди, банківські та фінансові інститути, іноземні компанії та представництва, державні організації, посольства і торгові представництва.

За каналами міжнародної інформаційної групи Interfax International інформаційні повідомлення з України доступні клієнтам у більшості країн світу.

Нині агентство випускає понад 50 інформаційних продуктів із політичної та економічної тематики трьома мовами (українською, російською та англійською).

Продуктова лінійка агентства постійно поповнюється новими інформаційними послугами.

Прес-релізи публікуються на комерційних умовах, відповідно до текстів, наданих агентству. "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за зміст матеріалу. Агентство залишає за собою право редагувати першоджерело за наявності в ньому помилок без спотворення суті наданих текстів. Заголовку прес-релізу передуватиме напис "ПРЕС-РЕЛІЗ".

Прес-релізи публікуються мовою оригіналу (російською та/або українською, англійською) у вибраних інформаційних випусках та у відкритому доступі на сайті агентства в розділі "Прес-релізи".

Прес-реліз у відкритому доступі в розділі "Прес-релізи" можна опублікувати з фотоматеріалами або блок-відео з провідних відеохостерів.

Трансляція прес-конференцій у прямому ефірі радіо "Ера-FM"

Проведення прес-конференцій у прес-центрі агентства з трансляцією в прямому ефірі радіо "Ера-FM" можливе з понеділка по п’ятницю о 12.30. Трансляція триває близько 25 хвилин, після чого прес-конференція проходить у традиційному форматі.

Використання запропонованого формату дає змогу поєднати спілкування з журналістами з можливістю прямого звернення до аудиторії єдиної в Україні радіостанції, що працює в форматі talk-радіо.

Приводами для проведення подібних заходів можуть стати випуск нових продуктів та послуг, розширення мережі продажу, важливі події у житті компанії та інші події, здатні зацікавити більш широкі кола аудиторії.

Трансляція прес-конференцій в ефірі телеканалу новин "24"

Для висвітлення прес-конференцій, що проходять у прес-центрі інформагентства "Інтерфакс-Україна", телеканал новин "24" організує зйомку заходу, підготовку матеріалів для виходу в ефір (монтаж програми), трансляцію програми в ефірі.

Прес-конференція проводиться в першій половині дня (з 10.00 до 13.00). Після її завершення матеріали зйомок оперативно монтуються у вигляді нарізки тривалістю у 2 хвилини (120 сек). Продукт "Власна думка" виходить в ефір у вечірній та ранковий прайм, а саме ввечері з 18 до 23 години (три виходи) і зранку з 7 до 10 години (три виходи) після випуску новин, коли увага глядачів найвища.

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь за телефоном +38 (044) 270-74-65; +38 (050) 385-80-88 чи за адресою "pr (at) interfax.kiev.ua" (Згарда Марина)
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА