13:51 20.11.2017

Засідання НКРЕКП знову не відбулося через відсутність кворуму

Засідання НКРЕКП знову не відбулося через відсутність кворуму

Засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП), заплановане на 20 листопада, не відбулося через відсутність кворуму, повідомляється на сайті регулятора.

"У зв'язку з відсутністю кворуму схвалення проектів вторинного законодавства до закону України "Про ринок електроенергії", запланованих на 20 листопада, перенесено", - зазначено в повідомленні.

Регулятор спробує зібрати кворум 21 листопада.

Як повідомлялося, засідання НКРЕКП у п'ятницю також зірвалося через відсутність кворуму в результаті виходу на лікарняний Бориса Циганенка.

Комісія складається із семи осіб, поточна чисельність - лише четверо (Дмитро Вовк, Вікторія Морозова, Руслан Машляківський і Б.Циганенко).

Президент України Петро Порошенко указом від 23 березня 2017 року затвердив план ротації голови та членів НКРЕКП, згідно з яким звільненню у строк не пізніше шести місяців з дня набуття чинності законом про НКРЕКП підлягають Юрій Голляк і Володимир Євдокімов; у строк не пізніше 12 місяців - Вікторія Морозова та Борис Циганенко; у строк не пізніше 18 місяців - Руслан Машляківський і голова НКРЕКП Дмитро Вовк. Наприкінці травня президент звільнив Ю.Голляка та В.Євдокімова з посади членів НКРЕКП.

Членів НКРЕКП обиратиме номінаційна комісія у складі п'ятьох осіб: двох представників делегує президент, двох - парламент (від комітету ПЕК і комітету ЖКГ), одного - Кабінет Міністрів. При цьому голову НКРЕКП члени комісії обиратимуть на закритому голосуванні, переобрання голови - що два роки після затвердження першого складу комісії.

Президент України Петро Порошенко 17 листопада обрав Василя Котка та Семена Поташника своїми представниками в конкурсній комісії з відбору кандидатів на посади членів НКРЕКП. Раніше своїх представників до номінаційної комісії відібрали Верховна Рада (Світлана Голікова і Василь Яструбинський) і Кабінет Міністрів (Микола Ніцак).

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нова програма співпраці України з МВФ не обговорюється, - Данилюк

Данилюк про "гроші Януковича": Моє завдання – зробити так, щоб їх було ефективно використано

Розмір пенсій військовослужбовців збільшиться на 77%

У Нацбанку України допустили дострокове припинення співпраці з МВФ

Україна не зможе виплатити своїх боргових зобов'язань без співпраці з МВФ

НБУ з 5 лютого почне публікацію підсумків внутрішньої дискусії про облікову ставку

SEC практично закрила двері для біткойнових ETF, стежитиме за ринком разом із CFTC

Глава групи радників з підтримки реформ в Україні заявляє про необхідність залучення прямих зарубіжних інвестицій в країну

Чіпмейкерам майже вдвічі збільшили прогноз зростання виручки в 2018 році

Приватні пасажирські автоперевізники Львівської області анулюють пільги на проїзд для пенсіонерів з 20 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА