13:06 22.11.2017

Кабмін створив нову наглядову раду "Нафтогазу"

Кабмін створив нову наглядову раду "Нафтогазу"

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу затвердив новий склад наглядової ради (НР) НАК "Нафтогаз України", четверо незалежних членів в якій є представниками іноземних держав.

Зокрема, Клер Споттісвуд (Clare Spottiswoode, Велика Британія) має досвід роботи директором у компанії Gas Strategies, Бруно Лескер (Bruno Lescoeur, Франція) - в Electricite de France, Амос Гохштайн (Amos Hochstein, США) - працював членом Бюро енергетичних ресурсів США, з 2014 року працював спеціальним посланником і координатором з міжнародних енергопитань в адміністрації Барака Обами, а Стів Гейсом (Steve Haysom, Канада) - має досвід роботи старшим віце-президентом у компанії 7th Generation Energy.

Крім того, до складу НР увійшли українці Олександр Гриценко (голова правління Укрексімбанку), Сергій Попик (радник прем'єра). Зберіг свою позицію в НР Володимир Демчишин.

"К.Споттісвуд має багаторічний досвід роботи в нафтогазовому секторі... також створювала ринок газу у Великій Британії, працювала в національному регуляторі Великої Британії. Б.Лескер працював на керівних посадах у найбільшій державній енергокомпанії Франції. А.Гохштайн - колишній дипломат США, дуже добре знає Україну, допомагав нам у питаннях реверсу газу... С.Гейсом - громадянин Канади, один із найкращих у світі експертів із розвідки та видобутку газу", - прокоментував призначення прем'єр-міністр.

За його словами, склад НР сформовано в тісній співпраці з міжнародними партнерами.

"Перед новою НР стоятиме питання підвищення ефективності компанії, здійснення швидкого розподілу постачання, видобутку і трейдингу. Буде завдання забезпечити різке нарощування видобутку газу в країні... сприяння максимальній демонополізації ринку та створенню ринку газу в Україні", - зазначив В.Гройсман.

"Нафтогаз" вітає призначення нових членів наглядової ради та відновлення її дієздатності. Перед компанією стоїть багато завдань, які можуть бути вирішені лише за наявності професійної наглядової ради, яка має належні кваліфікації та повноваження", - наводить прес-служба НАК слова голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

За словами голови "Нафтогазу", призначення членів наглядової ради є лише першим із кількох невідкладних кроків, які мають бути зроблені найближчим часом для успішного просування реформ у газовому секторі. Крім того, необхідними кроками є завершення виконання плану реформи корпоративного управління в повному обсязі з подальшою передачею управлінських повноважень від уряду до органів управління компанії, а також затвердження урядом стратегії розвитку компанії та деполітизація ціни на газ.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу у підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Нафтогаз" пропонує залучити парламент до розробки критеріїв відбору партнера з управління ГТС

Кабмін скасував історико-містобудівне обґрунтування для забудовників з 2019 р.

Кабмін не включив Нацкомфінпослуг до переліку органів нагляду, що мають право здійснювати перевірки в 2018 році

Кабмін України затвердив зміни до механізму монетизації субсидій

Кабмін схвалив проведення огляду бюджетних видатків п’яти міністерств

"Нафтогаз України" вирішив з березня ще більше знизити ціну на газ для промспоживачів

Кабмін спрямував на доопрацювання проект фінплану "Нафтогазу" на 2018 р.

Кабмін пропонує ВР заборонити використовувати ПЗ і техзасоби з РФ на об'єктах критичної інфраструктури України

Кабмін схвалив випуск облігацій "Укрзалізниці" на 2 млрд грн у 2018 році

"Нафтогаз" знизить ціну на газ для промспоживачів

ОСТАННЄ

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

В Україні різко збільшилося промислове виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА