13:25 22.11.2017

"Нафтогаз" залучив Yorktown Solutions для просування українських газових інтересів у США

"Нафтогаз" залучив Yorktown Solutions для просування українських газових інтересів у США

 НАК "Нафтогаз України" залучив Yorktown Solutions для підтримки українських газових інтересів у США, повідомила прес-служба НАК.

"Метою договору є належне інформування зацікавлених осіб щодо ризиків будівництва газопроводу "Північний потік2"для розвитку об'єднаного європейського ринку газу та про перебіг реформи ринку газу України", - зазначено в повідомленні.

Послуги зокрема передбачатимуть організацію зустрічей в Конгресі і комітетах Конгресу США, а також з представниками органів виконавчої влади в адміністрації президента США і провідними аналітичними центрами.

Вартість послуг Yorktown Solutions - $37 тис.

"Закупівля послуг Yorktown Solutions пов'язана з необхідністю реагування на активізацію лобістської кампанії ПАТ "Газпром" із просування будівництва газопроводу "Північний потік-2". За даними американських ЗМІ, лише в третьому кварталі поточного року на реалізацію цієї кампанії в США було витрачено близько $1 млн", - зазначили в "Нафтогазі".

У компанії додали, що активізують дії в США у відповідь на звернення 16 народних депутатів України, які вимагають посилити роботу із нейтралізації загроз енергетичній безпеці України за кордоном.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

Ощадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісамиОщадбанк наполягає на співпраці з "Укрпоштою" в забезпеченні населення фінансовими сервісами

В Україні різко збільшилося промислове виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА