16:03 28.12.2017

Порошенко: Буде російський газ дешевий і не корупційний - купимо

Порошенко: Буде російський газ дешевий і не корупційний - купимо

Україна готова відновити закупівлі природного газу у Росії за умови його дешевизни та прозорості укладення відповідних договорів, заявляє глава Української держави Петро Порошенко.

"Що сталося протягом останніх двох років? Ми енергетично незалежні. Вони (Росія - ІФ) стукають: може візьмете наш газ? Ні, у нас усе добре. Якщо він буде дешевий і чесний, не корупційний, - будь ласка", - сказав він під час робочої поїздки до Одеської області в четвер.

При цьому П.Порошенко наголосив, що за дотримання згаданих умов влада України готова піти на такий крок "для того, щоб знизити тарифи для наших людей".

Пояснюючи наявність серед вимог української сторони відсутності корупційної складової в можливому контракті на постачання блакитного палива з РФ, президент зазначив, що "20 років Україна була на "голці" корупції та залежності від російського газу". І лише рішучими діями, зокрема в міжнародних судах, Україні вдалося забезпечити енергетичну незалежність і справедливі ціни на газ.

У цьому ключі президент нагадав, що "Нафтогаз України" нещодавно виграв спор із російським "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА