16:10 30.12.2017

ОГХК має намір у 2018 році наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі

ОГХК має намір у 2018 році наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі

ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), має намір наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі, спрямувавши на ці цілі понад 200 млн грн.

"Цього року було дано старт модернізації на філіях ПАТ "ОГХК". Наступного року компанія планує серйозно взятися за оновлення основного виробництва - збагачувальних фабрик. 2018 рік стане роком реконструкції виробництва. Думаю, що інвестиції наступного року вдвічі перевершать рівень 2017 року. Остаточну цифру поки що важко назвати, адже інженери ще не дійшли висновку, які саме варіанти будівництва фабрик обрати, їх декілька. Але ми вийдемо за межі 200 млн грн, і це буде черговий рекорд нашої компанії", - повідомляється в інтерв'ю корпоративному виданню в. о. голови правління ОГХК Олександра Гладушка.

За його словами, нині фахівці ОГХК прораховують вартість і технічні можливості будівництва нової фабрики чорнових концентратів на ІГЗК, оскільки наявних потужностей комбінату бракує. Філія розпочинає підготовку до розробки нових площ Межирічного родовища - Букинська ділянка цього родовища, яку освоюватиме Іршанський ГЗК, має запаси на рівні 19 млн тонн титанової руди.

Очікувані обсяги виробництва ільменітового концентрату становлять 700 тис. тонн, що дорівнює приблизно трирічному завантаженню комбінату роботою.

На Вільногірському комбінаті опрацьовується варіант будівництва фабрики з переробки хвостосховищ - вона знадобиться, коли буде вичерпано запаси титанової сировини на дільниці Малишевського родовища, яку розробляє філія. Тому будівництво фабрик на філіях - невідкладне завдання.

Планується придбати нове обладнання в лабораторію "ВГМК". Оновлення цього підрозділу допоможе суттєво покращити якість роботи відділу збуту та поліпшити відносини зі споживачами.

"За три роки ми зробили серйозний ривок у розвитку, у становленні компанії, успішно подолали кризу, що вдарила по титановому ринку і наших споживачах (...) Попереду - дати комбінатам друге життя - отримати в розробку нові ділянки, підготувати виробництво до роботи в нових умовах, модернізувати допоміжні підрозділи, які працюють на кінцеву ланку - виробництво готової продукції. Потрібно далі оновлювати транспортні підрозділи філії, щоб уникнути дефіциту спецтехніки", - резюмував керівник підприємства.

Як повідомлялося, ОГХК у січні-вересні 2017 року знизила чистий прибуток на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 586,375 млн грн, податковий прибуток знизився на 12,6% - до 714,893 млн грн, але зріс чистий дохід - на 16,7%, до 2 млрд 155,002 млн грн.

Нерозподілений прибуток на кінець вересня сягнув 468,964 млн грн.

ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ДП "ОГХК") розпочало фактичну діяльність із серпня 2014 року, коли уряд України ухвалив рішення про передачу йому в управління майнових комплексів ВГМК та ІГЗК.

ОГХК реалізує продукцію більш ніж до 30 країн світу. Основні рики збуту - ЄС, Китай, Туреччина, а також США та країни Африки.

ДП "ОГХК" 8 грудня 2016 року перетворено в ПАТ "ОГХК".

Статутний капітал ПАТ "ОГХК" - 1,944 млрд грн.

Уряд у серпні 2016 року відніс ОГХК до списку компаній, що підлягають приватизації в 2017 році. Потім Фонд держмайна переніс приватизацію компанії на 2018 рік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна через морози максимально збільшила відбір газу зі сховищ

"Одесагаз" має намір зупинити газопостачання котелень Теплодара Одеської області

ЄС доведеться не тільки збільшити внески в союзний бюджет, але і заповнити "діру" від виходу Великої Британії

Білорусь з 1 березня знижує експортні мита на нафту і нафтопродукти

Закон про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю посилює роль статуту у визначенні відносин між співвласниками бізнесу

Словацька Nafta готова інвестувати до $200 млн у розробку Юзівської площі

Мінфін розраховує протягом двох-трьох місяців вирішити питання з роботою наглядових рад в Ощадбанку та Укресімбанку

Ощадбанк реструктуризував позичальникам 4 млрд грн боргу

Україна в 2017 р. розпочала експорт 357 нових товарів до ЄС

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 26,975 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА