Інтерфакс-Україна
15:07 29.01.2018

НКРЗІ планує провести торги за 4G-ліцензії на початку березня

2 хв читати
НКРЗІ планує провести торги за 4G-ліцензії на початку березня

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), планує провести торги з голосу на придбання ліцензій на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц на початку березня 2018 року.

НКРЗІ офіційно опублікувала кількість поданих операторами заявок на тендер на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології "Міжнародна рухомий (мобільний) зв'язок IMT" (4G, LTE) у смугах радіочастот 1710-1785 МГц, 1805-1880 МГц.

Згідно з повідомленням на веб-сайті НКРЗІ, заявки на тендер подали "Київстар", "Vodafone-Україна" і lifecell.

Датою початку тендера призначено 26 лютого 2018 року.

За даними НКРЗІ, заявку на лот №1 подав тільки lifecell, на лот №2 - тільки "Київстар", а на лот №3 - тільки "Vodafone-Україна".

На лоти №4-6 подали заявки всі три мобільних оператора.

Порядок подачі операторами заявок на конкурс: 22 cічня 2018 року lifecell (№1), 23 січня 2018 року "Vodafone-Україна" (№2) і 26 січня 2018 року - "Київстар" (№3).

Проведення торгів "з голосу" і визначення переможців тендеру попередньо заплановано на початок березня 2018 року. Учасники тендеру мають сплатити тендерні гарантії не пізніше 20 лютого.

Як повідомлялося, раніше НКРЗІ заявила, що право викупу лота в тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології IMT (4G) за однакових цінових пропозицій може бути надано учаснику, що раніше від інших подав заявку на участь у тендері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА