19:06 15.02.2018

"Нафтогаз" знизить ціну на газ для промспоживачів

"Нафтогаз" знизить ціну на газ для промспоживачів

НАК "Нафтогаз України" з 1 березня 2018 року знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 10,8% (на 994,8 грн) порівняно з лютим - до 8 тис. 200,8 грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ).

Згідно з повідомленням компанії в четвер, зазначена ціна актуальна для споживачів, що закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць, за умови відсутності боргів перед компанією і для 100-відсоткових "дочок" НАК.

Для інших покупців ціна наступного місяця знизиться на 10,6% (на 1077,6 грн) - до 9 тис. 63,6 грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ).

Як повідомлялося, на лютий "Нафтогаз" знизив ціну на 5,5-5,9%, і голова правління компанії Андрій Коболєв заявив, що вона має намір посилити свої позиції в сегменті продажу природного газу промисловим споживачам, пропонуючи "новий гнучкіший ціновий продукт".

"Ми вирішили на ринку промисловому бути трішки агресивнішими, встановлювати ціну, яка була б привабливішою. Далі, я сподіваюся, що й у березні і в наступні місяці у нас ціна буде більш конкурентоздатною", - прояснив плани компанії наприкінці січня агентству "Інтерфакс-Україна" головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

Із 1 жовтня 2015 року в країні скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, окрім населення і ТКЕ для потреб населення. Відтоді "Нафтогаз України" постачає газ промспоживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

У лютому минулого року НАК продавав газ по 9 тис. 214,8 грн, у березні - по 8 тис. 553,6 грн, у квітні - по 7 тис. 675,2 грн. До липня ціна знизилася до 7 тис. 208,4 грн, однак потім поступово почала зростати і в жовтні сягнула 8 тис. 164,8 грн, у листопаді - 8 тис. 805,6 грн, у грудні - 9 тис. 19,2 грн за 1 тис. куб. м (всі - із ПДВ).

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Марош Шефчович доповість Європарламенту про постачання російського газу до України, зустрінеться з главою "Нафтогазу"

"Газпром" уперше цього року підняв тиск на вході в ГТС України до контрактного рівня

Україна сформує умови конкурсного відбору партнера з управління ГТС до квітня - Кістіон

Украина перед последним этапом морозов имеет в ПХГ запасы на 0,7 млрд куб. м газа выше прошлогодних

"Нафтогаз" підтверджує домовленість з "Газпромом" про зустріч

Велика Британія шукає альтернативу постачанню російського газу - Мей

PGNiG має намір розширювати присутність на ринку України - звіт компанії

Україна довела надійність транзиту в найскладніших умовах - "Нафтогаз"

Частина Кривого Рогу залишилася без газопостачання через витік і займання газу під час ремонту труби

"Нафтогаз" і ГТС України готові до роботи без обмежень в умовах прогнозованих холодів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА