20:08 12.03.2018

РФ показала себе Європі та світу ненадійним газовим постачальником

РФ показала себе Європі та світу ненадійним газовим постачальником

Російська Федерація продемонструвала себе Європі та світу ненадійним партнером і газовим постачальником, заявляє представник президента України у Верховній Раді, народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко.

"РФ продемонструвала себе Європі та світу ненадійним партнером і постачальником. Тому ЄС має замислитися, коли матиме прямі зв'язки з Москвою щодо запуску трубопроводу в обхід України, так званого "Північного потоку-2", - сказала І.Луценко під час засідання Погоджувальної Ради, коментуючи рішення Стокгольмського арбітражу.

Як повідомляється на офіційному сайті партії "Блок Петра Порошенка" в понеділок, за словами парламентарія, виграш України в Стокгольмському арбітражі є "серйозним посиленням енергетичної безпеки України".

"Газова війна РФ проти України завершилася поразкою РФ. "Принцип бери або плати", коли Україну зобов'язували купувати 52 млрд кубів газу щорічно, визнано несправедливим Ціну за транзит газу визнано заниженою і "Газпром" зобов'язаний оплатити додатково 2,5 млрд. дол. На жаль, кошти, які переплатила Україна за контрактом у 2009 році, повернути неможливо. за оцінкою "Нафтогазу", ми недоотримали від "Газпрому" 20 млрд дол. за транзит", - сказала І.Луценко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА