17:12 14.03.2018

Гройсман прогнозує запуск фонду розвитку інновацій у липні

Гройсман прогнозує запуск фонду розвитку інновацій у липні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує старт роботи фонду розвитку інновацій в Україні вже в липні поточного року, про це він написав у Twitter.

"Рада з розвитку інновацій: цьогоріч ми виділили 50 млн грн на фонд розвитку інновацій, що розпочне роботу вже в липні. Ці гроші зможуть профінансувати до 80 українських стартапів. Кожен з них отримає від $ 25 тис. до $ 75 тис.", - повідомив В.Гройсман.

У свою чергу, заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова заявила, що ідею створення фонду з підтримки стартапів позитивно сприйняв бізнес.

"Прозорий, максимально віддалений від чиновників фонд відповідно до найкращих моделей, які спрацювали в Ізраїлі, Франції та інших країнах, в який ми залучимо додаткові співінвестіціі від наших міжнародних партнерів і, можливо, бізнесу, може бути справжнім центром стартаперської системи у великій інноваційній галактиці України" , - написала вона в Twitter.

За словами О.Маркарової, з наступного вівторка рада з розвитку інновацій в Україні, створена в минулому році, розпочне активну роботу із запуску фонду і формування його майбутніх органів, як у рамках спеціально створеної робочої групи, так і спільно з експертами і громадськістю.

Як повідомлялося, в липні 2017 року В.Гройсман підтримав ідею створення "фонду фондів" для підтримки українських стартапів на умовах державно-приватного партнерства.

Влітку 2016 року представники інвестиційного та IT-ринків звернулися до президента України Петра Порошенка за підтримкою державою ідеї створення "фонду фондів" для інвестування в наявні та новостворені венчурні фонди і IT-стартапи.

Раніше, в травні 2016 року, з пропозицією створити в Україні протягом найближчих двох років до 10 фондів сумою від $ 30 млн для інвестування у венчурні проекти, в яких партнерами держави виступили б іноземні компанії, виступив на конференції в Києві засновник і глава GIZA Ventures Зеєв Холцман (Zeev Holzman). За його словами, згодом інвестори могли б викупити з відсотками частку держави, яка становила б у таких фондах до 50%.

Засновник GIZA Ventures зазначив, що така програма показала дуже високу ефективність в Ізраїлі і була б корисна для розвитку внутрішнього IT-ринку і розширення його частки на міжнародному IT-ринку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Гройсман радий, що Україна відчепилася від штучної прив'язки до російської економіки

Гройсман має намір боротися із зростанням цін на продукти насиченням внутрішнього ринку українськими товарами

Гройсман очікує підписання угоди між Ryanair та аеропортом "Бориспіль" до кінця тижня

Україна готова розірвати програму економічного співробітництва з РФ - Гройсман

Механізм виділення 1 млрд грн держгарантій на модернізацію шахт буде узгоджено до кінця березня - Гройсман

Гройсман: Досвід Смолія - запорука стабільності нацвалюти і надійності банківського сектора

Уряд України схвалив заборону на ввезення міндобрив з РФ

Кабмін підтримує законопроект "Про валюту" - Гройсман

Україні необхідна підтримка у вигляді нової MFA - Гройсман

Україна вимагає від Росії та "Газпрому" виконання рішення Стокгольмського арбітражу - Гройсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА