Інтерфакс-Україна
19:41 22.03.2018

Трамп обрав більш жорсткі заходи щодо китайських товарів, ніж йому пропонували

1 хв читати
Трамп обрав більш жорсткі заходи щодо китайських товарів, ніж йому пропонували

Президент США Дональд Трамп у четвер підписав документ, що доручає торговому представнику Роберту Лайтхайзеру забезпечити введення мит на імпорт китайських товарів.

Під час трансляції з Білого дому Трамп заявив, що йдеться про постачання китайських товарів "на приблизно $ 60 млрд" у рік. Трохи раніше представники Білого дому повідомили американським ЗМІ про заходи щодо товарів на $ 50 млрд.

Ці заходи "давно назрівали, за порівняно короткий проміжок часу ми втратили 60 тис. заводів", заявив Д.Трамп.

Американський президент повторив звинувачення в крадіжці інтелектуальної власності США і американських компаній на адресу КНР. Він сказав: "Я вважаю їх друзями", але при цьому висловив жаль, що профіцит Китаю в торгових відносинах з США вийшов з-під контролю.

"ЄС і Південна Корея теж ведуть нечесну торгівлю", - додав він.

Лайтхайзер і його відомство повинні будуть підготувати перелік китайських товарів, на які будуть поширені мита США, протягом 15 днів.

Очікуваний обсяг товарів під митами ($ 60 млрд) - більше 10% імпорту США з Китаю. Спочатку на стіл президенту США лягли документи щодо продукції на $ 30 млрд, але він наполягав на більш жорсткому підході.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА