10:29 29.09.2023

У Німеччині схвалили створення спільного підприємства Rheinmetall та українського оборонпрому

2 хв читати
У Німеччині схвалили створення спільного підприємства Rheinmetall та українського оборонпрому

Федеральне управління картелів Німеччини дозволило створити спільне підприємство німецьким концерном Rheinmetall та українською оборонною промисловістю, повідомляється на сайті Rheinmetall у четвер.

"Стратегічна співпраця між Rheinmetall та українською державною "Українською оборонною промисловістю" (УОП), колишнім "Укроборонпромом", яка розпочалася в травні 2023 року, зробила ще один крок уперед. 28 вересня Федеральне управління картелів Німеччини Bundeskartellamt розчистило шлях до створення спільного підприємства між Rheinmetall Landsysteme GmbH і "УОП" у Києві. Заявки на отримання дозволу від інших відповідних відомств уже подано, й очікується, що їх буде отримано найближчим часом", - ідеться в повідомленні.

У пресрелізі Федерального управління картелів Німеччини від 28 вересня йдеться про те, що спільне підприємство базуватиметься в Києві та опікуватиметься сервісним обслуговуванням, а також складанням, виробництвом і розробленням військової техніки. "На початковому етапі воно працюватиме виключно в Україні. У Німеччині не буде жодних конкурентних збігів, і немає жодних ознак занепокоєння з приводу конкуренції. Bundeskartellamt схвалив угоду протягом одного місяця", - йдеться в повідомленні.

У Rheinmetall наголошують, що співпраця з "УОП" спрямована на зміцнення оборонного сектору України та, в кінцевому підсумку, національної безпеки країни шляхом поступового створення спільних можливостей у сфері оборонних технологій в Україні. Згідно з угодою, Україна отримає вигоду від комплексного передання технологій; створення потенціалу оборонних технологій всередині країни; додаткової місцевої доданої вартості; від оперативного постачання військового обладнання з Німеччини.

Як перший крок співпраця буде зосереджена на технічному обслуговуванні та ремонті машин, переданих Україні в межах багатосторонньої програми уряду Німеччини Ringtausch, а також техніки, безпосередньо поставленої в Україну з Німеччини. Пізніше на основі комплексного передання технологій мають намір спільно виробляти продукцію Rheinmetall в Україні. У перспективі співпраця Rheinmetall і UDI може також передбачати спільне розроблення військових систем колективами українських і німецьких фахівців, зокрема для подальшого експорту Україною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Доходи загального фонду держбюджету у квітні знизилися до 153,6 млрд грн

НБУ у вівторок зміцнив курс гривні на 15 коп.

НБУ завершує розробку законопроєкту про систему страхування воєнних ризиків в Україні

Довгострокове контрактування дозволить вітчизняним виробникам оборонної продукції розширити виробництво - "Українська бронетехніка"

Скасування ЄС мита допомогло українському ГМК під час війни, але потрібно прибрати з євроринку російську продукцію - менеджер "Метінвесту"

Миколаїв просить у Кабміну та Верховної Ради дозволу спрямовувати на відновлення житла кошти з місцевого бюджету

Мінфін США продовжив до листопада дозвіл на пов'язані з енергетикою операції з російськими банками

Дві шахти на Донеччині були знеструмлені через обстріл, аварійної допомоги з Європи 29 квітня не залучали - Міненерго

НБУ в понеділок послабив курс гривні на 6 коп.

"Українська біржа" заявляє про відсутність підстав позбавлення її ліцензії та готова юридично відстоювати свою правоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА