Інтерфакс-Україна
13:39 14.04.2013

В Україні стрімко потеплішає, але в понеділок ще очікуються невеликі дощі

1 хв читати
В Україні стрімко потеплішає, але в понеділок ще очікуються невеликі дощі

У понеділок, 15 квітня, у західних та східних областях України без опадів, а на решті територій пройдуть невеликі дощі, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер очікується північно-східний, 5-10 м/с, у Криму та Приазов'ї пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-7°, на півдні до 9° тепла, вдень 10-15°.

У Києві очікується невеликий дощ. Температура вночі 5-7° тепла, вдень 11-13°.

У вівторок, 16 квітня, в Україні без опадів. Вітер північно-східний, у західних та північних областях південно-східний, 5-12 м/с, у південній частині місцями пориви 17-22 м/с. Температура вночі 2-7° тепла, на півдні до 9°, вдень 13-18°, в Криму 10-15°.

У Києві вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-7°, вдень 16-18° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 15 квітня найвищу температуру було зафіксовано на позначці +24,1° С у 1972 році, а найнижчу - на позначці 4,2° морозу у 1928 році.

ОСТАННЄ

Зеленський доручив уряду максимально повно виконувати всі соціальні зобов’язання держави

Зеленський: Відчувається, що українська промисловість набирає обертів

Адміністрація Трампа схвалила першу партію зброї для України, оплачену союзниками за механізмом PURL

Міноборони Польщі: Відповідальність за провокацію з БпЛА та її наслідки несе Росія

Міжнародна робоча група щодо санкцій проти РФ представила робочий документ про обмеження, щоб РФ погодилася на припинення вогню

У Києві 13-річний підліток зазнав травматичної ампутації ноги на залізниці

У Херсоні через обстріл загинув місцевий житель

Рятувальники 10 годин гасили масштабну пожежу на Київщині

Окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини, поранено трьох жінок, одна – у важкому стані

Disney, Universal і Warner Bros звинуватили MiniMax у порушенні авторських прав, подали позов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА