11:33 23.01.2015

Корея зацікавлена інвестувати в інфраструктуру України

Корея зацікавлена інвестувати в інфраструктуру України

Бізнес-спільнота Республіки Корея зацікавлена в інвестуванні в інфраструктуру України.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України, про це повідомив Надзвичайний і Поважний Посол Республіки Корея в Україні Сол Кьон Хун під час зустрічі з главою міністерства Андрієм Пивоварським 22 січня.

За його словами, це може бути співпраця в розвитку LNG-терміналів, метрополітену в Дніпропетровську, зернових терміналів у морських портах, спільне виробництво швидкісних потягів тощо.

Сол Кьон Хун також висловив підтримку територіальній цілісності України, її прагненню залишатися єдиною та незалежною державою, стати членом європейської сім'ї. Він зазначив, що Корея, як і всі українці, сподівається на якнайшвидше врегулювання ситуації в східних областях.

А.Пивоварський, у свою чергу, повідомив, що, за прогнозами експертів, Україна збільшить експорт зерна вдвічі за три роки, і тому необхідно розвивати інфраструктуру - портову, залізничну, дорожню, щоб забезпечити цей експорт.

Він наголосив, що через події в Україні втрачено близько 20% економіки держави, тому уряд покладає величезні сподівання на міжнародну допомогу.

Уже нині Мінінфраструктури розглядає різні механізми залучення інвестицій в транспортний сегмент. На основі державно-приватного партнерства планується розвивати дорожню мережу (будівництво концесійних доріг), порти, а після реформування "Укрзалізниці" буде можливість інвестувати у рухомий склад, зношеність якого вже сягає 90%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА