Інтерфакс-Україна
14:45 04.01.2016

Заборгованість "Укрнафти" перед бюджетом зросла до 10,4 млрд грн

1 хв читати
Заборгованість "Укрнафти" перед бюджетом зросла до 10,4 млрд грн

Заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом зі сплати податків та зборів за період з серпня 2014 року до 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд грн, йдеться в листі НАК "Нафтогаз України" на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Згідно з документом, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", заборгованість передбачає 8,4 млрд грн несплаченої ренти, 1,3 млрд грн боргу за авансовими платежами податку на прибуток та ще 0,6 млрд грн несплаченого ПДВ.

"Протягом 2015 року до держбюджету товариством сплачено податків, зборів (обов'язкових платежів) на суму понад 5,3 млрд грн. Рівень виконання нарахованих протягом 2015 року податкових зобов'язань становить 35%, що нижче відповідного показника 2014 року майже в 2,5 разу", - йдеться в листі.

При цьому, за даними "Нафтогазу", станом на 1 січня дебіторська заборгованість "Укрнафти" становила 18,676 млрд грн. "Повернення навіть 50% наявної дебіторської заборгованості дозволить суспільству розрахуватися з державним бюджетом за податками, зборами", - резюмують у НАК.

Кабінет Міністрів України планує провести нараду під головуванням прем'єра з питань розрахунків "Укрнафти".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через удари РФ без світла вся підконтрольна Україні частина Донеччини з майже 430 тис. споживачів - Міненерго

Лещик: важко сказати, чи зупинило виїзд 17-річних дітей відкриття кордонів для юнаків 18-22 років

Польща не братиме участі в миротворчій місії в Україні, вона допоможе логістикою - Туск

Конвенція про компенсаційну комісію для України буде підписана у Нідерландах за участі Зеленського у вівторок - Жовква

Кабмін звільнив заступника міністра економіки Телюпу

Освітній омбудсмен бачить небезпечні моменти з безпекою персональних даних при використанні приватних електронних щоденників

ДШВ: Ворог проявляє найбільшу активність на західних околицях Покровська, посилює тиск на південно-східні райони Мирнограда

Лідери країн-учасниць Коаліції охочих вже визначилися з розміщенням сил підтримки в Україні – Жовква

В Одеській області без світла залишаються 288,2 тис. родин - ОВА

На "Рамштайні" партнери оголосять про нові внески у посилення спроможностей Сил оборони України - Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА