13:06 16.08.2016

Ощадбанк оскаржить скасування права на використання ТМ "Сбербанк" на території України

Державний Ощадбанк (Київ) має намір оскаржити рішення суду, яким скасовано його право на використання торгової марки "Сбербанк" на території України, повідомляється в прес-релізі Ощадбанку.

Ощадбанк нагадав, що 15 січня 2016 року подав позов до господарського суду Києва проти Сбербанку з проханням заборонити використання знака для товарів і послуг за зареєстрованим раніше на Ощадбанк свідченням на фірмове найменування "Сбербанк".

За даними Ощадбанку, судовий процес триває.

Разом з тим, Сбербанк ініціював судовий процес проти Ощадбанку про визнання зазначеного свідоцтва недійсним.

Як повідомляється в прес-релізі, суд 10 серпня під головуванням судді Н.Зеленіної визнав свідчення Ощадбанку на знак для товарів і послуг "Сбербанк" недійсним.

Ощадбанк підкреслює, що рішення не набуло чинності.

На думку фінустанови, вищевказане рішення є незаконним і необгрунтованим.

Держбанк аргументує це тим, що російський банк на дату придбання Ощадбанком прав на фірмове найменування "Сбербанк" на території України банківські послуги не надавав, через що введення в оману споживачів у зв'язку з реєстрацією знака за Ощадбанком є неможливим.

Ощадбанк також заявив, що суд відсторонився від надання оцінки доказам і встановив відомість комерційного найменування позивача (Сбербанк) на підставі статутних документів, зареєстрованих в РФ.

Як наголошується в документі, суд також не врахував закінчення терміну позовної давності, обґрунтовуючи своє рішення на внутрішніх документах позивача й ігноруючи аргументи Ощадбанку про неприпустимість таких доказів.

Як повідомлялося, Ощадбанк 15 січня подав позов до Господарського суду Києва про незаконне перейменування української "дочки" Сбербанку Росії на Сбербанк.

В Ощадбанку вважають, що Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку "Сбербанк", єдиним законним власником якої на території України є Ощадбанк. Крім того, Ощадбанк є також єдиним законним власником виняткових майнових прав на торговельні марки "Ощадбанк" і Oschadbank.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (185,077 млрд грн) серед 108 банків, що діяли в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА